Djembe, fórum pro lidi, co vlastní buben

• Založil:
    HaWran
  • Založeno:
    24.6.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Neregistrovaný: Míma
9.10.2017 20:21:02
Míma Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

darbuka

Zdravím,nevíte někdo o'kurzu hry na darbuku v Brně?Díky.
Neregistrovaný: PhDr. Zdenka Kotrasová
5.11.2015 21:34:14
PhDr. Zdenka Kotrasová Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Alexandra

Dobrý večer,
som riaditeľka zariadení
www.dostojnyzivot.sk
a prevádzkujeme aj detský domov.
Nesmierne nás zaujal tanec spojený s bubnovaním - s veľkými bubnami a paličkami.
Naše deti v DeD majú množstvo energie a mám za to, že aj toto by bol spôsob úžasnej ventilácie emócii....sama som ukončila psychológiu a tak by som im aj týmto spôsobom chcela pomôcť.
Touto cestou hľadám pomoc - potrebovali by sme worshop na tento štýl hudby a samozrejme poradiť kde by sme si samotné bubny a paličky mohli kúpiť....potrebovali by sme ich cca 15 a tak by sme potrebovali zatiaľ niečo lacnejšie. Samozrejme tiež by sme potrebovali poradiť s hudbou kde nájsť presne tento štýl hudby, aby sme to nemuseli pracne hľadať na webe.
Ďakujem a teším sa na prípadnú spoluprácu.
S pozdravom
PhDr. Zdenka Kotrasová
0907 175 987
posielam link na hudbu a tanec, ktorá nás oslovila.....
je bubon ktorý predávate podobny na tento učel ??
zdenkakotrasova@gmail.com
https://www.facebook.com/709537795762855/videos/vb.709537795762855/776677825715518/?type=2&theater
Neregistrovaný: zdenda
5.11.2015 21:27:18
zdenda Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

KUPIM DUNDUNY

Kupím dunduny ako na videu a paličky k nemu ĎAKUJEM

https://www.facebook.com/709537795762855/videos/776677825715518/?__mref=message_bubble

ozdostojnyzivot@gmail.com
Neregistrovaný: Petr
31.1.2014 21:43:42
Petr Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Mohu přivézt originál DJEMBE z Afriky-Mali jsem tu do poloviny března,tak pokud by měl někdo zájem tak pište na:prodavamvectru@seznam.cz
Neregistrovaný: jahman
21.1.2014 16:54:42
jahman Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Funky, Latin, Jazzy, Vocal House

hra na djembe

Nekdo z okoli Melnika, Neratovic, nebo Prahy kdo by mi venoval 2 hodinky a naucil me zaklady hrani na djembe? Odmena pytel skera
12.1.2014 10:10:41
Nat Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Vesmír vždy stojí při nás, když jdeme...

:-))

Zdravím ...
K Vánocům jsem dostala nové djembe a tak hledám někoho, kdo by mi zezačátku třeba i nějak pomohl, či poradil...
Zkušenosti s bubnováním moc nemám, na rozdíl od tance, zatím vyťukám pár rytmů ... :D
Tak kdyby tu měl někdo se mnou trpělivost, třeba by jsme se mohli časem na něčem domluvit ... V okolí Brna...
Neregistrovaný: Honza
20.9.2013 21:37:44
Honza Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pozvánka do skupiny na FB

chtěl bych tímto pozvat milovníky Djembe na FB stránku, kde se postupem času třeba sejde více lidí se stejným zájmem a mohli by jsme se začít scházet a hrát v přírodě dle libosti :)
https://www.facebook.com/DjembePraha
Neregistrovaný: Corell
14.9.2013 18:02:48
Corell Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

kdo poradí s výrobou djembe?

Tak díky za ochotu :D jdu se poradit jinam..
Neregistrovaný: Corell
12.9.2013 17:21:06
Corell Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

kdo poradí s výrobou djembe?

Ahoj... rozhodl jsem se vyrobit si djembe buben. Něco jsem už vyčetl z netu, něco z YT ale nevím co by mě mohlo čekat za záludnosti. Navíc bych rád věděl , jaké dřevo , našich čr poměrů by bylo vhodné.. atd. atd. ozve se někdo ??
Neregistrovaný: pedro
11.9.2013 21:35:58
pedro Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: maxij

jestli chces hrat tradicni africke rytmy, doporucuju nejlepe rucne delane djembe ze severozapadni afriky (Mali, Guinea, Senegal, Ghana atd.) zadne plastove djembe z hudebnin se nechyta na drevo a kuzi z africke kozy. Tradicni djembe se tez necha doladit - ne srouby ale provazovym vypletem - proste pred hranim pridas par krizku.
Neregistrovaný: ivan bar
12.7.2013 09:04:31
ivan bar Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hra na djembe

My sa stretavame kazdu sobotu vecer pri mori v Haife v Izraeli
24.6.2013 19:39:42
diy.28 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nejlépe Hradec Králové ale není podmínka :)
24.6.2013 19:37:59
diy.28 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ahoj, hledám někoho kdo také začíná hrát na djembe a občas by se sešel zahrát si, zajet někam na workshop atp :) Uvítám i zkušenějšího hráče, který by mi poradil co a jak :)
Neregistrovaný: Martina
24.6.2013 19:16:49
Martina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: rozarka.VJ

ahojky
ještě hledáš spoluhráče na djembe? :)
martaur@seznam.cz
Neregistrovaný: KIibu
14.4.2013 13:19:59
KIibu Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Bubnovani v Luzankach

NOvej rok, slunce venku ... Tak co ty Luzanky? :)

Jsem tu novej a nikoho tady neznam, mam bubnovy abstaky a hledam nekoho kdo si pujde zahrat. Samotnyho me to neba ... Cim vic tim lip
Neregistrovaný: Boma Drums
21.8.2012 22:08:32
Boma Drums Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Dovoz afrických bubnů, djembe

Ahoj, snažím se dovážet kvalitně znějící bubny za velmi příznivé ceny. Podívejte se do e-shopu: http://boma-drums.php5.cz/
13.8.2012 23:19:02
hawry Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, mohl by mi někdo prosim přibližit techniku hry na didgeridoo, hledal jsem to na netu, ale nějak jsem to z toho nepochopil, diky :)
Neregistrovaný: Nováček
13.8.2012 23:01:48
Nováček Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, tak se hrdě, hlásím mezi začátečníky ve hře na djembe :)
10.1.2012 08:50:57
Luckyjoe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Luckyjoe

Ahoj,

zkouším zatím jen přihlášení.

:-)
Neregistrovaný: Luckyjoe
10.1.2012 08:34:59
Luckyjoe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

subjekt?

Dobrý den, jen zatím zkouším jestli mi funguje registrace a přihlášení.
Zajímá mne problematika djembe, před nákupem druhého kousku.

:-)
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně