Trekový kolo do 20 tisíc, co mi poradíte?

• Založil:
    xm
  • Založeno:
    13.1.2007
  • Moderuje:
Neregistrovaný: aliik
30.4.2007 15:22:05
aliik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

ludva

ja se vcera konecne dostal na 1200 a ted uz to snad bude pribyvat rychleji, zalezi jen na pocasi abych si mohl doprat svou kazdodenni davku:-)
30.4.2007 11:39:44
Tajak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Take a walk with me...
Pokud ti muzu poradit,vybirej POUZE kolo,ktere je sestaveno z komponentu jedne znacky-napr. jenom Shimano,jenom Campagnolo a nebo jenom Sram-nikdy vsak kombinaci dvou a nebo nedej boze vice znacek.Sami vyrobci techto komponentu nedoporucuji kombinovani a ani nezarucuji pripadnou bezchybnou funkci...
Ja jsem se o to zajimal,protoze jsem si shodou nahod cca pred tydnem tez kupoval kolo-tez treka a tez do 20 tis.
Nastesti znam typka,ktery zavodi a hodne se na tomto poli vyzna,tudiz mi dal i nejaka doporuceni a nakonec jsme vybrali treka zn. Dema Esperia,cena cca 17.500,komponenty poskladany ze znacky Shimano Diora.
Zatim jsem s nim hodne spokojeny,jezdi se na nem luxusne...Pokud rocne nenajedes vic jak 3-5 tisic kilometru,tak dostacuje uplne.:-)

obrazek

rám Alloy 7005 DOUBLE BUTTED - vidlice RST VOGUE TnL - přehazovačka Shimano DEORE LX - přesmykač Shimano DEORE - řadící páčky Shimano DEORE - brzdové páčky Shimano DEORE - brzdy Shimano V-BRAKE DEORE - středové složení Shimano ES30 - převodník Shimano FCM540 - kazeta/vícekolečko Shimano HG50 - řetěz Shimano HG53 - hlavové složení VP Semi Integrated - představec Zoom Alloy - řidítka Zoom - sedlovka Zoom - sedlo Velo - náboje Shimano DEORE - špice Stainless - ráfky Remerx GRAND HAMMER - plášte Maxxis WORMDRIVE - pedály VP Alloy-oceľ / steel - velikost S / M / L - počet rychlostí 27 - hmotnost 13,03 kg

Neregistrovaný: ludva
30.4.2007 10:48:11
ludva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

allik, xm

Já jezdím od čtvrtka každý den. Dalo to něco přes 130km. Dneska jedu taky, ale se známýma, ukázat jim nějaký pěkný místa a vyhlídky, tže. výletnickým tempem. Zítra už má být kosa, tak se asi radši budu učit.

30.4.2007 10:09:29
xm Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ještě jsem zapoměl napsat: "Bože co ty jsi za debila.."
30.4.2007 10:00:36
xm Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
a jediný jeany Replay, co
Neregistrovaný: George Fucking P
30.4.2007 09:44:55
George Fucking P Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Jedina ¨volba do 20 k je Ukrajina :)
Neregistrovaný: aliik
30.4.2007 09:38:57
aliik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
pocasi je posledni dny fakt super, jen teda vcera jsem jel porad proti vetru. po poledni zas vyrazim, uz se tesim:)
29.4.2007 10:29:53
Dneska to vidim na projížďku, počasí je na to vynikající.
22.4.2007 11:12:33
slaaweck Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

ludva

no vidíš, tak mnoho štastných km :-)
21.4.2007 21:24:03
Na první výlet slušnejch 60km. Nohy by ještě pár kiláků zvládly, ale bolely nás strašně prdele. :D

Příští týden možná do Kutný Hory. :)
Neregistrovaný: ludva
20.4.2007 20:58:47
ludva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

slaaweck

He, musim ti dat dodatečně za pravdu. Silnicka je pekelně rychlá. Mě to nejelo, páč jsem to neměl ještě seřízený na sebe. Teď jsem si s tím pohrál a nádhera. Typky na MTBčkách jsem odbavoval jak na běžícím páse. Jede to jak ďas!!!
20.4.2007 17:32:02
Tak fotky nebudou, kamarád půjčil foťák přítelkyni, která je teď v Itálii. :(
Tak snad příště. :mrk:
20.4.2007 16:42:33
Už ho mám doma, nechal sem tam bez pár korun patnáct stovek. :cumim:

No ale v zadním - problémovym kole mám teď luxusní duši a plášť. :)

Zítra vyrážim na první letošní výlet! Možná budou i fotky! :vi:
15.4.2007 00:56:51
No tak až příští rok, starý sem odvezl do opravny. :milous:
19.3.2007 18:15:25
Nadšení trochu opadlo, ale v plánu ho mám.
19.3.2007 17:48:44
aha, no ale mas ho v planu porad ne?
18.3.2007 12:51:52
detox! !dev!
17.3.2007 14:02:56
a copak do toho vlezlo? mel by sis pospisit, sezona uz je pomalu v plnym proudu:-)
ja delal nakupy vcera, obednal jsem komplet novy prevody, plaste, koupil novy elastaky a jsem do konce mesice bez penez:)
16.3.2007 19:24:09
trochu to tu oživíme
kauza nebyla dořešena, kolo nebylo koupeno
19.1.2007 15:48:28
hyde Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

aliik

ten Duratec by byl určitě dostačující. Každopádně navštěvuj cyklobazar.cz, protože tam sou opravdu někdy lahůdky, já koupil tamtéž a raději nebudu psát za kolik :)
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně