Trekový kolo do 20 tisíc, co mi poradíte?

• Založil:
    xm
  • Založeno:
    13.1.2007
  • Moderuje:
Neregistrovaný: Ludva
17.1.2007 11:49:34
Ludva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

allik

Taky máš moc hezký kolo. Když máš tohle tak se asi MTB ani nevěnuješ, co?
Ten tvůj duratec je top hliníkovej model že?
Měl jsi možnost porovnat hliníkovej a karbonovej rám?
By mě zajímalo jestli neni ten hliník nepohodlnej, páč ten karbon v tlumení nerovností předčil zdaleka mé očekávání.

Je to fakt pohodlný!!!
17.1.2007 08:17:00
Ludva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Creams

A jakej typ máš?
16.1.2007 23:29:29
CREAMS Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Juj:)

A já mám svýho SCHWINNA:) s nejhezčím rámem, co jsem kdy viděla:) lásku mou0:0 0:0 0:0 a nic mi neschází 0:0 0:0 0:0

..ehm...akorát to tedy není trekový koleško:D ale když jsem tu viděla to forum o koleškách, říkala jsem si, že přispěju:)
16.1.2007 19:00:26
aliik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ja si na vydrz ultegry nemuzu stezovat, i kdyz s moji vahou...:)
16.1.2007 18:33:09
slaaweck Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hyde - hyde@centrum.cz

colnago fajn, jen bych vytknul ty řídítka... na můj vkus moc široký a nějak divně lomený dolu. nekloužou ti na vodě ty žlutý tufa? myslím, že ano.
jinak SPORTU ZDAR!!!
Neregistrovaný: gg
16.1.2007 15:19:15
gg Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ffr
Neregistrovaný: gg
16.1.2007 15:19:15
gg Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ffr
16.1.2007 12:33:07

hyde

To jsem rád že Campagnolo víc vydrží. Se v silničních komponentech neorientuju tak jako v MTB. K té silničce co mám jsem přišel jako slepý k houslím.

Dával jsem na podzim horský kolo do servisu, vyměnit řetěz, vyčistit vidlu atp. a dal jsem se do řeči s tim servisákem. Došla řeč na silniční kola a já mu říkal že za nějaký ten rok, až dostuduju, si možná něco kolem 20 - 30 tisíc koupím. No a on že servisuje i kola pro Leopolda Koniga(silniční nováček roku 2006 http://www.peloton.cz/topten) a že ty kola dost mění za stále lepší a lepší a ty starší za velice slušné ceny prodává. No tak jsem se na to kolo kouknul, zjistil jsem, že v roce 2004 stálo přes 50 000,- a že ho prodává za 15 000, takže nebylo moc co řešit. Nejvíc jsem se bál o rám ale Leoš na tom najezdil jen asi 4000km v době kdy mu bylo 16-17 a vážil kolem 60Kg, takže myslim že rám je v poho.
A mě to kolo vydrží dlouho, páč radši jezdím na horském kole, tohle mám jako pojistku na jaro, kdy je třeba se rychle dostat do kondice a nemůžu ještě jezdit moc v lese kvůli bahnu.
16.1.2007 12:29:02
hyde Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Tohle je zase můj miláček :) Colnago Titan Oval Master - titanový rám, karbon vidlice, Dura - Ace , kola Campagnolo Zonda , titanová sedlovka, sedlo kožený Flight s titanovými vzpěrami a gumy Tufo S3 lite. Já prostě miluji titan :)
16.1.2007 11:37:12
latex freak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Apple - Repacking Old Technology.
Hydeho krasavec :)

16.1.2007 11:26:38
hyde Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obecně platí, že Shimano lépe chodí a Campagnolo více vydrží.. u nižších sad jako je Campa Mirage nebo Shimano Tiagra/ 105 se i toho však smazává.
16.1.2007 11:22:34
ahojte, nejdříve řeknu svůj názor na otázku z názvu tohoto fóra... Můj názor je ten, že je úplně jedno jak se kolo v této cenové kategorii jmenuje a co na něm visí. Nejde nic moc velkého vyšpekulovat.
16.1.2007 08:39:37
aliik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Ludva

ja mam svyho mazlika tady:
.
je to s ultegrou, rad bych ji letos vymenil za ultegru 05, se ted doprodava s paradnima slevama a usetrit nejakych 20 litru na sade by nebylo spatny.
a na pristi rok planuju Heroine CR2 pokud budou chechtaky
15.1.2007 23:37:39

slaaweck

Samozřejmě je to o individuálních schopnostech dotyčného cyklisty, jinak samozřejmě silniční kolo je při stejné kvalitě jezdce na silnici rychlejší než horské, to je jasný.

all: Co máte kdo za silničku? Já koupil na podzim mírně jetou karbonovou silničku Fort se sadou Campagnolo Mirage. Bohužel, vzhledem k tomu, že jsem to kupoval koncem října, tak jsem najezdil jen pár desítek km a ještě jsem si posed atd. nepoladil podle svých představ.

Jestli někdo jezdí něco obdobného tak bych uvítal nějaké postřehy nebo zkušenosti ohledně těchto komponent.

15.1.2007 22:00:59
ja mam s borcama na horskych kolech zkusenosti takovy, ze je dojedu, predjedu, oni se pak tak 2-4 km drzi v zavesu a pak odpadnou:-)
15.1.2007 21:54:16
slaaweck Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

ludva - ludweek

horský kolo oproti silničnímu V-U-B-E-C nejede!
15.1.2007 07:13:16

slaaweck

Proč LOL? Chtěl jsem říct že dnešní horský kola jsou pekelně rychlá, když si dobře vybereš.
Třeba ve čtvrtek jsem se s jedním silničářem honil 4km, než jsem zajel do lesa.
Samozřejmě, Armostrong to asi nebyl.
14.1.2007 22:42:03

ludva - ludweek

...že kdejaký borec na silničce má se mnou problémy...
LOL
14.1.2007 18:45:44
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Eestimaal

ian

XM je asi Lance Armstrong...
14.1.2007 18:42:51

xm

Já koupil horský, spíš na sport a se závodníma xc pneumatikama a to fičí tak rychle, že kdejaký borec na silničce má se mnou problémy.
Jinak taky mám silničku, ale terén je terén, nejvíc srandy na kole užiješ bezkonkurenčně někde v lese a nemusíš se soustředit na to aby tě nějakej kokot nepřejel.
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA