Trekový kolo do 20 tisíc, co mi poradíte?

• Založil:
    xm
  • Založeno:
    13.1.2007
  • Moderuje:
Neregistrovaný: Kamil
30.11.2018 12:07:31
Kamil Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Petrdanek

NEni zac jsem rad ze jsem mohl pomoct :-)
Neregistrovaný: Petrdanek
29.11.2018 14:40:50
Petrdanek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Kamil

Jee tak ja se na ty jejich stranky mrknu :) a urcite neco vyberu a objednam a uvidim co a jak. Dekuji moc
28.11.2018 16:29:12
Kamil Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Joo elektricka kolobezka je rozhodne super, taky jsem toho fanda. pokud jste pro to rozhodnutej, tak muzu doporucit znacku inmotionczech.cz maji opravdu kvalitni ty elektricke stroje
Neregistrovaný: Petrdanek
27.11.2018 14:13:15
Petrdanek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Kamil

Nedival jsem se na urcitej typ, zatim jsem tak spis cetl jestli se mi vyplati porizovat normalni nebo ten elektrickej skutr. Jsem rozhodnutej pro elektrickou. :)
Neregistrovaný: stndrt
27.11.2018 13:30:25
stndrt Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

kolo

někdo 90km v nedělu?
26.11.2018 15:22:29

Hele podle toho co si od toho slibujes a jakou tu kolobezku mas vysnenou treba? Dival ses na nejakou uz?
20.11.2018 15:37:12

Koloběžka

Ahoj nemáte někdo prosím zkušenost s elektrickou koloběžkou? jakou pořídit atd ?
30.4.2007 23:20:41
xm Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Hmm, koukám, že rádi závodíte. No proč ne. Já jezdim na pohodu, koukám se kolem sebe, ani tachometr nemám. Když jedu s kamarádem, kterej ho má, tak se zajímám kolik sme ujeli, ale když jedu sám, tak je mi to fuk. Až když cítim únavu, tak se buď vrátim, nebo nasednu na vlak.
Neregistrovaný: aliik
30.4.2007 23:16:48
aliik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
aha, tak to asi nevyzkousim, to po ceste tam by byl hodne trapnej cas asi:-)
Neregistrovaný: ludva
30.4.2007 20:41:03
ludva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Jsem z Moravský Třebový, což je cyklistice celkem zasvěcený město. Ta trať je z Linhartic do Chornic a zpět. Je to součást cyklomana. Taková místní soutěž o nejvšestranějšího cyklistu.

http://nakole.orcz.cz/cykloman/?_akce2007_08=silnicni-casovka-jednotlivcu#propozice

A tohle je trasa. V Chornicích je otočka.

http://www.mapy.cz/?query=route(fast,toll):Linhartice%3EChornice&portHeight=479&portWidth=682&mapType=base&zoom=5
30.4.2007 20:31:52
aliik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

ludwa

kudy ten okruh vede? jestli se nepletu takjsi taky z brna ne?
pocasi dela fakt hodne, vcera usek mezi adamovem a krtinama coz je asi tak 9-10 km o 2 minuty horsi nez normalne
30.4.2007 20:28:06
ludva Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

aliik

To samý se mi stalo včera. Zkoušel jsem si nanečisto trať jedné časovky co se u nás jezdí, abych měl trošku srovnání a krom toho že mě v jedné vesnici 2 minuty brzdil traktor, jsem musel taky poslední kopec dolů dost šlapat aby to vůbec jelo. Čas odpovídal horšímu průměru závodního pole z minulého roku. Až bude nějakej víkend hezky, nebude foukat a budu odpočatej, tak to zkusim znova. Jo a jak jsem tak porovnával nejlepší časy z té časovky tak to počasí dělá fakt hodně. Mezi jednotlivými lety je rozdíl nejlepších časů i 5 minut, což mi příjde na 22km docela dost.

V takovýmhle počasí je lepší schovat se na biku do lesa. Tam aspoň tolik nefouká.
30.4.2007 19:45:37
DeeJayy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
asi dneska vyrazim na obhlídku čarodejnic kolmo :)
30.4.2007 19:35:51
jinak ten vitr dneska byl fakt humus. z kopecka kde se normalne bez slapani rozjedu na 60, jsem musel slapat jak magor abych jel aspon 45. hnus, sem pekne utahanej.
30.4.2007 19:34:26
tak to ja jednou zlomil akorat riditka:)
30.4.2007 18:12:53
xm Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
A kolo z Hypermarketu ani náhodou. I kdyby bylo za 20. Montujou to tam lamy, sem slyšel.
30.4.2007 18:11:27
Já sem jednou ulomil celej střed vo pařez. To sem měl ještě normální horský, ani sem neměl helmu. Pěkně sem se vysekal.

No a pak sem jednou spadnul tak, že jsem si zpřetrhal vazy, ale to už sem tady myslim psal.

Časem to vyfotim a dám to sem. :)
30.4.2007 16:35:05
andrew w aka andrew Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
všechno je relativní

ludva

s ulomenou klikou mám tělesnou zkušenost, eště starej favorit a do prudšího kopce jsem tomu dával, no a najednou rup a ležel jsem na asfaltu a kolo na mě, dodřenej jak cyklista a klika zlomená v půli, stalo se někdy v roce 1988 v obci Polná na Vysočině :D
30.4.2007 16:17:59
Tak to dneska bylo vtipný. Jel jsem s otcem a sestrou mého kamaráda. Jeli jsme tak pomalu, že jsem si říkal že už ani neudržim rovnováhu a spadnu. Po asi 9 km se ale té holce normálně ulomila celá klika i s kusem středu!!!! A to má tak kolem 55 kg!!! To bych nevěřil co se v těch hypermarketech prodává za sračky. Samozřejmě s ulomenou klikou dále nepokračovali a tak jsem si nakonec dal 35km v poklidném tempu a projel jsem nějaká nová místa(btw. jak je takhle kosa a fouká tak je úžasná viditelnost).

Rozhodně nedoporučuji komukoliv kupovat kola z hypermarketu anebo všeobecně pod 10 000,- pokud myslí ježdění aspoň trošku vážně a nemá to na nákupy.

Slečna měla štěstí že jela do kopce, kdyby jela z kopce, zapřená do šlapek tak by z toho byla asi dost drsná tlama.
30.4.2007 15:22:05

ludva

ja se vcera konecne dostal na 1200 a ted uz to snad bude pribyvat rychleji, zalezi jen na pocasi abych si mohl doprat svou kazdodenni davku:-)
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně