Co vás pobavilo?

• Založil:
    andrew w aka andrew
  • Založeno:
    22.9.2006
  • Moderuje:
Neregistrovaný: debil
13.11.2014 14:35:47
debil Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

warcool

Diky za dulezite upozorneni
2.5.2014 10:44:26
G_ina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

to: RoBoTech

přišlo mi to mailem jehož předmět byl 'píča koučka':)
25.4.2014 16:05:48
G_ina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x

Self promo jedne pani

hlavne teda kombinace einsteina a tantry.

Jsem 100% vlastník značky COACHINGWORLD a výhradní vlastník VIP Flow s.r.o. dále jsem mezinárodně certifikovanou trenerkou školitelů NLP v České republice, spoluautorkou a vydavatelkou českého překladu knihy THE BUSINESS TRANSFORMED - český název JAK TO DĚLATV BUSINESSU. Rovněž jsem autorkou AKREDITOVANÝCH VÝCVIKŮ koučů (akreditováno MŠMT, probíhá akreditace na ICF). Jako hlavní trenerka a autorka kurzů koučování se zaměřuji na kvalitní sdílení vědomostí, narozvoj technik používaných ve výsledkově orientovaném koučování . Průběžně monitoruji standard kvality vyuky a sdíleného know how tak, aby byla zajištěna nejvyšší možná kvalita vyuky. Mám hodně koníčků: interierový design, golf, lyžování, zajímám se o módu, noviky v líčení a welness a tantrickou filozofii.Ráda relaxuji v harmonickém inspiraivním prostředí a cestuji. Z literatury mám ráda inspirativní životopisy slavných osobností, práci Alberta Einsteina. Za svůj osobní vzor v cílevědomosti spojené s ženskostí, smyslností a odvahou být jedinečná považuji zpěvačku Madonnu a módní ikonu Coco Channel.

zdroj http://coachingworld.cz/lektorsky-tym
15.2.2014 14:28:21
petulak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 3x
obrazek
4.4.2013 10:57:19
pstruh Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 15x
JZD promotion - traktoristi a ti druzí...
obrazek
24.3.2013 20:45:16
pan_gazpacho Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
http://gazpacho.wz.cz
pobavila jedna poněkud starší kniha, co jsem doma našel.. :)
obrazek
2.6.2012 16:48:55
kenwelo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 5x
obrazek
4.3.2012 11:55:15
mirczek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 3x
ani ne pobavilo, jako spíš zabilo!!!:D

28.12.2011 14:23:18
elektrabel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Everybody fuck for money.
1.12.2011 15:59:11
petulak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

to:warcool

klasika:D
+prosím přidejte někdo tu verzi s těma nahatejma holkama:D
17.6.2011 16:09:54
RoBoTech Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 3x
http://www.idj.cz/robotech/

to: pepe

spis se malo podobas na cesu! ;)
25.5.2011 15:51:44
finch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 6x
Na počátku bylo techno…
obrazek
11.2.2011 08:50:14
spawn.leo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 11x

na CSFD komentář k seriálu Tisíc a jedna noc:D

Stě tu všeci jedna banda cinyckich a bescytnych skurvysynu, co by něpoznali pravu lasku, ani gdyby je třyskla pantokem po čepeni! A co se kurva divim! Partyja zasranych přechytřelych studentiku, kerych zajima enem kaj ožrať pysk a komu vystřikať sandal mi tu budě vykladať cosi o kvalitě!! Vitě o žyvotě hovno, to vam pravim ja! Eště stě robili štajgra na piskovišťu, když ja už sem na čelbě sekal krompačem, aby zvas mohli byť bezruke tlučhuby, co zežrali hovno teho Šalamouna! Cele dni lapitě na tych svojich zasranych fejsbukach, aby stě vjeděli, kdy se kaj ktery vaš vyjebany kumpan pujdě vystrať nebo smažitě jakesy to Volani dutych, misto aby stě zvedli řyť a vy\razili kajsy do přyrody a žyli! A pak se objevi taki fajny, poučny seryjal, plny krasnych i smutnych žyvotnich paradoksu, kery vas može aspoň cosy naučiť a co vy na to? Kurva ODPAD, jeden cyp jak druhi!! Tak ja vam cosi povim: Běšte do řyti! Přeju vam, aby ty vaše klumpry s vindousama chitli z tych internetu jakysi ten nejhnusnějši virovy sajrajt, až jich budětě museť hodiť do kontejnera! To vam pak budě moja milovana Nova dobra, co?? Eště budětě vděčni za to, že si mužetě otevřiť lahvač a poplakať u kvalitňyho a moudreho přyběhu!
2.12.2010 19:53:55
pan_gazpacho Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
http://gazpacho.wz.cz

to: finch

zk = suspended cymbal
bschk = snare
pv = brush
bk = bass
tk = flam1
vk = roll tap
kt = flam2
kttp = flam tap
krp = hi hat tap
pv = short roll
th = better hi hat
thp, ds = instant rimshot
11.4.2010 20:48:41
kenwelo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

rychlý prachy jsou v trafikách !!!

7.4.2010 19:51:31
finch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Na počátku bylo techno…
Neregistrovaný: chiastic
28.3.2010 17:04:21
chiastic Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

muj nejoblibenejsi konicek - OT

je to narez:)
jen se mi nechce verit, ze to nekdo mohl myslet vazne...
bych spis tipoval na nejakyho vtipalka
25.3.2010 23:37:24
Shamot Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
www.idj.cz/shamot

ze zivota..

obrazek
25.3.2010 08:48:18
Tomika Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://clubzone.cz/

pracovni plocha

:D

obrazek
obrazek
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně