Fórum o bydlení

• Založil:
    keris
  • Založeno:
    21.9.2006
  • Moderuje:
diskutujte o všem co se týká bydlení :-))
21.9.2006 13:08:32
heleek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mňauuu šelma
keris: no to vim, ze si to ty, jen si myslim, ze by to mohl byt ten clovek :D :D nebo ne?? ech, kdyz vidim ten mail, tak mozna ne :E: no nic..
21.9.2006 13:02:13
keris Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

heleek

Jo, byl jsem to já :-)
21.9.2006 12:59:38
heleek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mňauuu šelma
keris: ech, myslim, zes mi nabizel reseni problemu v tepliccich, pamatujes? :D tak ted nevim, jestli jen shoda jmen.. :D
21.9.2006 11:58:48
keris Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Peťas

Joo, to nevím...
Neregistrovaný: Peťas
21.9.2006 11:52:05
Peťas Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
keris:kliknu a co nevidim...."Teplice":) Nezname se nahodou:D Taky jsem Teplicak:P
21.9.2006 11:03:40
tak já od června konečně bydlím ve svém bytečku velikosti 3+1 70 m2 takže žádná hala ale má dobrý uspořádání a pomalu si ho s přítelkou zařizujeme :-) po těch všech pronájmech jsem fakt šťastnej
21.9.2006 11:00:24
diskutujte o všem co se týká bydlení :-))
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně