Fórum o bydlení

• Založil:
    keris
  • Založeno:
    21.9.2006
  • Moderuje:
diskutujte o všem co se týká bydlení :-))
Neregistrovaný: Laura_Bira
11.4.2013 16:38:32
Laura_Bira Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Docela bych to dala

Mně to všechno dělá přítel, je to řemeslník, tak je na to docela dobry, ale od firmy na zakazku bych si to asi udelat nechtela.

Od truhlaru mame ram na postel, a to bylo dosti predrazene a neni to koser. Kdyz se jeste pripocte matrace - http://www.kralovske-spani.cz/- rost, prikrivky (antialergicke, nebot oba jsme na prach haklivi) tak to dela hrozny penize,.
12.3.2013 22:27:42
homy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
www.zijem.com
Letos jsem si dal za cil stare zbourat, deska, vyzdit a strechu, povoleni snad v druhe puli dubna
12.3.2013 18:49:10
Johnnie Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
kamarádka má [url=http://www.sapeli.cz/cs/rady-a-informace/vse-o-dverich/prakticke-rady/zpusob-otevirani-dveri]tyhle[/url]
a vůbec se mně nezdá, že by byli až tak hlučné...
12.3.2013 18:46:27
Johnnie Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
kamarádka má [url=http://www.sapeli.cz/cs/rady-a-informace/vse-o-dverich/prakticke-rady/zpusob-otevirani-dveri]tyhle[/url]
a vůbec se mně nezdá, že by byli až tak hlučné...
8.3.2013 14:26:25
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa

to: Leonita Aki

slyšet přes ně opravdu je. Řekl bych tak o 25% víc jak oproti klasice. Pokud je to byt pro víc nájemníků tak nedoporučuju. Já je mám do koupelny a ložnice a tam postačují bohatě. Je to super řešení co se týče prostoru a vypadá to i hezky a moderně...

Nevím jak velká jsi lama, ale pokud máš flexu, šmirgl a barvu, tak by to mělo zvládnout i uplný kopejtko. :)
Jde o to, neudělat tou flexou do těch zárubní hluboké rýhy a je to brnkajda.
8.3.2013 14:21:20
Leonita Aki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Olinko, ty mi lžeš!

to: vojte

díky za tipy, máš nějakou zkušenost s tím přebrušováním zárubní? Zvládne to ňouma jako já?
Posuvný dveře mě popravdě vůbec nenapadly, já jim moc nevěřím, páč mi přijdou, že je přes ně všechno slyšet...
8.3.2013 14:14:56
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa

to: Leonita Aki

od konce..:)
Prahy samozřejmě nefrčí, ale jen v případě, že máš dokonale rovnou podlahu a nemáš odskoky mezi místnostma. Uplně nejideálněší (opticky) je podlaha ve všech místostech stejná, průběžně navázaná na sebe a samo bez prahů..

Na zárubně sis odpověděla asi sama. Máš variantu
a)nějak pěkně přemalovat staré hnusné (nejlevnější)
b)dát obložky přes starou zárubeň, ale pokud tam máš jen úzké dveře tak je to uplně na prd.
c)vybourat a vyměnit dle nových trendů
d)nechat stávající zárubeň, ufiknout panty, začistit a přemalovat, dveře vyhodit pryč a nechat namontovat posuvky na kolejnici.
To je nejlepší prostorové řešení - pokud jdou kam zasunovat a nemáš tam roh zdi. Výhoda je v tom, že můžou vypadat jakkoli, třeba z matrošu co máš ostatní nábytek (mám to tak doma). Ale počítej taky s cenou kompletu od 6 tis výš :-/
Varianty ještě nějaké jsou, ale ty už nebudu kvůli vysoké ceně asi zmiňovat...
8.3.2013 13:48:38
Leonita Aki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Olinko, ty mi lžeš!

Dveře a zárubně a podlaha

1) Tož, věc se má tak - mám v bytě starý hnusný kovový zárobně v kdysi módní hnědé barvě. Dveře chci kupovat nové, ale nevím, co se zárubněma, někdo radí přebrousit a přemalovat na bílo, někdo radí dát na ně dřevěné zárubně a schovat tak ty staré (a muset tak koupit užší menší dveře), někdo zase že celé vybourat. Bourat nechci, na to nemám prachy. Co radíte?

2) Podlaha - rozhodla jsem se nejspíš pro laminátovou podlahu do dvou místností a teď nevím, jak s tím skloubit tu výměnu dveří a prahů - předpokládám, že je lepší dělat to souběžně? A co vůbec prahy - frčí ještě?
Neregistrovaný: daniela a pavel
9.12.2012 10:28:28
daniela a pavel Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: honza

Zdravím,
uvažujeme také o firmě Woodpartner - hledáme informace, pokud již máte, napište.
Daniela a Pavel z Prahy2
11.11.2012 13:49:34
mi casa su casa

to: ian

jasná páka. Pošli specifikum :)
Jsme přímo výrobci nábytku který sami montujeme. Zbytek věcí které překupujeme (dveře, podlahy, osvetlení) samozřejmě sami montujeme...
10.11.2012 05:02:38
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud
spam
9.11.2012 18:23:53
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 6x
Eestimaal

ehm

A až budete mít ty kuchyně ale nebudete mít v nich co na sebe, tak si můžete nechat ušít kalhoty v http://www.krejcomat.cz a v těch kalhotech pokuřovat bylinné cigarety z http://www.bylinne-cigarety.cz :)
9.11.2012 17:55:30
ian Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: vojte

Je možné si nechat u vás udělat kalkulaci dřevěných dveří se skleněnou výplní?
9.11.2012 17:54:15
ian Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: eldun

Jo, dělali mi kuchyň, byl jsem vcelku spokojen (klasický problém, že ne vše dělali oni, ale subdodavatelé - třeba montáž), měl jsem i dobré reference od konkrétních lidí
9.11.2012 15:06:46
eldun Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Díky, podívám se. A nějaké zkušenosti s http://www.hezkakuchyn.cz/ ? Přijdou mi celkem drazí..
9.11.2012 13:34:25
mi casa su casa

to: eldun

ale ať nedělám reklamu jen sobě, tak máš na výběr X možností. Hanák, Sykora, Maja, Acer...miliarda dalších. Na rozdíl od většiny my jsme ale přímo výrobci a nenakupujem to někde s 50% přirážkou.
9.11.2012 13:25:22
mi casa su casa

pracuju tady 2 roky :)

9.11.2012 10:13:57
eldun Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
tož já se zeptám úplně po normálnu. nějaké tipy na kuchyně na míru v Brně?
9.11.2012 07:17:31
kenwelo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Ondra_T

ale je to neotravný, nenásilný, má to "nápad" :D palec hore - mě to nevadí..
8.11.2012 20:45:34
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nemůžu si pomoct, ale mám nějak dojem, že se tady akorát spamuje, nic jiného..
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně