Fórum o bydlení

• Založil:
    keris
  • Založeno:
    21.9.2006
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

diskutujte o všem co se týká bydlení :-))
Neregistrovaný: Luky
6.9.2018 16:15:33
Luky Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Zahradni krb

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli někdo máte na zahradě terakotový krb viz. http://www.bydleniprokazdeho.cz/diskuzni-forum-zpravy.php?tema=koupe-bytu
Je to dost pekny, ale jak to funguje :D a co udrzba?
Dikes
26.8.2018 03:37:24
genuine201 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Koupit pas, řidičský průkaz, víza. Prodávat padělané peníze. Whatsapp :. +380667669606

Koupit pas, řidičský průkaz, víza. Prodávat padělané peníze. Whatsapp :. +380667669606

Koupit vysoce kvalitní skutečné pasy, víza, řidičský průkaz, průkazy totožnosti, sňatečské průkazy, diplomy, rodné listy, kreditní karty, účetní doklady, karty sociálního zabezpečení, povolení k pobytu, osvědčení o úmrtí,

Jsme týmem vysoce zkušených a sofistikovaných IT profesionálů s dlouholetou praxí ve výrobě vysoce kvalitních dokumentů všech kategorií.

Nabízíme originální vysoce kvalitní reálné a ne reálné pasy, řízení řidičů, průkazy, razítka, rodné listy, diplomy atd. Pro téměř všechny země světa, většinou země jako: USA, Austrálie, Belgie, Finsko, Francie, Německo, Izrael, Mexiko, Nizozemsko, Jižní Afrika, Španělsko, Spojené království atd

Tento seznam není úplný.

Chcete-li získat další informace a objednávku, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, skype nebo telefonu.

Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@hotmail.com)

: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Skype Id: .........: lugert2

Webová stránka: https://buyalldocumentsonline.webs.com/

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo volat kdykoliv a podle libosti.

TÉMATA:

KOUPIT REALNÍ A NEPRAVÉ PASSPORTY:

KOUPIT LICENČNÍ ŘIDIČNÍ REALIZACE A NESHODNÉ

KOUPIT REÁLNÉ A NEJNIŽŠÍ IDENTITY KARTY

Také zakoupit skutečný a neregistrovaný pas, registrované povolení k pobytu, SSN, kreditní karty, rodné listy, manželské listy, diplomy, úmrtní listy, rozvodové certifikáty atd. Kamuflážní pasy, anonymní, soukromé, bezpečné, cestování, proti terorismu, mezinárodní, offshore dokumenty, e.t.c

JSEM JSEM POSKYTUJEME ZDE NAŠEM KONTAKT. ODEHLÉDNĚTE EMAILEM NEBO NÁS VYZKOUŠEJTE NÁS NABÍDNĚTE VÁŠ OBJEDNÁVKU A ZKUŠENOSTI REÁLNÍ ODBORNÍCI DĚLÁJI ČLENY NEJLEPŠÍ.

KOUPIT NEDODÁVANÉ PENĚŽNÍ PENÍZE (MĚNĚ) ONLINE.

Už jste někdy přemýšleli, kde můžete koupit falešnou měnu, která vypadá velmi skutečně? Chcete si objednat falešné peníze a změnit svůj život během několika dní, připravujete se na natáčení filmu nebo hudebního videa a potřebujete nějakou falešnou měnu, kterou chcete používat?

GBP - Bristická libra
EUR - Euro
USD - americký dolar
CAD - Kanadský dolar
AUD - Australský dolar
CHF - švýcarský frank
NZD - Nový Zélandský dolar
SGD - Singapurský dolar
MYR - Malajský Ringgit
DEM - německá značka
NLG - holandský gulden
AED - Emirati Dirham
IEP - irská punt
LVL - lotyšské laty
ZAR - Rand

Kontakt:

Email: .......: (genuinedockies201@hotmail.com)

: (genuinedockies201@gmail.com)

Whatsapp: .......: +380667669606

Skype Id: .........: lugert2

Webová stránka: https://buyalldocumentsonline.webs.com/

Neváhejte nás kontaktovat e-mailem nebo volat kdykoliv a podle libosti.
Neregistrovaný: KarelJanecek
23.7.2018 15:18:18
KarelJanecek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Dřezy

Četl jsem tu, že někdo sháněl kvalitní kuchyňský dřez. Dlouho jsem hledal nějakého kvalitního výrobce a našel jsem je na tomto e-shopu. Mají tady kvalitní dřezy od značky blanco: https://eshop-blanco.cz/463-kuchynske-drezy
Neregistrovaný: Hutera
10.5.2018 14:53:52
Hutera Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

RE

Není zač. Hlavně, že to funguje.
Neregistrovaný: Lukáš
9.5.2018 14:12:44
Lukáš Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Hutera

Jo děkuji. Vše jsem udělal podle návodu a funguje to v pc přes nějaký program CMS Client.
7.5.2018 14:04:03
Hutera Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

RE

Tak pak když tak napiš jestli se povedlo.
4.5.2018 12:52:12
Lukáš Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Ano, díky tak moje kamera má taky aplikaci. Zítra to konečně zkusím všechno nastavit.
3.5.2018 13:16:21

RE

Většina IP kamer už veřejnou adresu nepotřebuje. Výrobce má většinou vlastní server přes který se to přenáší. Ta vaše určitě bude mít něco podobného. Koukněte na stránky a nebo do manuálu.
2.5.2018 14:37:31

Dobře díky. Takže koupil jsme si IP kameru bml safe view a ještě jsme jí nezapojoval. Jde mi o to, že jsme četl, že musí majitel mít veřejnou IP adresu, aby kamera fungovala a to si vůbec nejsem jistý jestli něco podobného mám. Je to pravda?
30.4.2018 13:49:22

RE

Jednu mám a používám. Klidně se ptejte co Vás zajímá. Pokud budu vědět rád poradím.
27.4.2018 14:16:52

Kamera

Dobrý den, řešil tu prosím někdo zabezpečení bytu pomocí IP kamery? Potřeboval bych s něčím poradit.
23.4.2018 15:25:40
michonnn Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Oprava

https://www.eshopfranke.cz/kuchynske-drezy-a32

nademnou zasílám odkaz na kvalitní možnost nákupu dřezu za celkem solidní peníz. Jak jsem psal v příspěvku předtím uvažuji opět o stejném místě nákupu.
23.4.2018 15:24:19
michonnn Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Drez

Ahojte no já již dlouho nejsem spokojený se svým dřezem a tak ho měním za granit tak jak jsem to udělal na chalupě, tenkrát jsem ho nabral mám pocit na https://www.eshopfranke.cz/kuchynske-drezy-a32 tak popřemýšlíš nadtím kde půjde tentokrát ale s vysokou pravděpodobností zamířím na to stejné místo
Neregistrovaný: Ales
28.11.2016 21:42:22
Ales Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ja jsem spokojeny se scontem, krasne veci za dobre ceny a hlavne manzelka je spokojena a mam klid o vanocich da se rict :D
13.5.2016 20:21:08
mirczek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: vojte

díky za tip, mrknu... Jinak 100 tis mě pobavilo:)
13.5.2016 13:11:16
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa

to: mirczek

Zkus Aretti.cz Jsou to brňáci, ale dělají i mimo ČR. Jestli ale hodláš dělat rekonstrukci za 100tis vč. bouraček a nábytku, tak tam určitě nevolej! ;)
9.5.2016 12:52:10
mirczek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ahoj, chci se zeptat jestli někdo nemáte tip na firmu, která se zabývá kompletní rekonstrukcí bytu? Jedná se o lokalitu Praha. Na netu je těch firem mraky, tak se v tom trochu ztrácím:). Předem díky
16.3.2016 18:00:28
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

pěkné

obrazek
Neregistrovaný: Petra
18.2.2016 17:05:18
Petra Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Pro pobavení

Pat a Mat v akci.
Tydle fotky mě fakt pobavili.
Zlaté české ručičky, ale s lachtaní nemocí. :-)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.968092409949465.1073741942.853484621410245&type=3

Petra
1.8.2015 18:57:23
PetanZubi Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Per aspera astra.

Bydleníčko :)

Zdarec, zdravím všechny ravery! Tak zase po čase na serveru mezi svýma :). Jen tak btw., nechystá se někdo na Transmission? :dance: :dance: :dance:

Jinak co se týče bydlení, tak jsem od kamaráda dostal tip, o který se s vámi podělím. Akorát řešíme situaci, kdy se budeme stěhovat do nového bytu a kamarád mi dal několik fakt skvělých rad, na co si dát pozor a tak.

Pokud budete pronajímat byt a nebo se stejně jako já stěhovat do nového, tak na stránce http://radce.ulovdomov.cz/generator-smluv/ si člověk může zadarmo vytvořit smlouvu o pronájmu. Je to snadný, rychlý a po právní stránce prostě super. Ušetříme pár tisíc za právníka. http://radce.ulovdomov.cz

Pokud budete hledat pronájem nebo spolubydlení, můžete jej najít na http://ulovdomov.cz, mají tam snad nejvíc pronájmů, co jsem našel. Je to přehledný, snadný, intuitivní a mraky skvělých funkcí.

Jo a taky pokud se budete stěhovat, tak doporučuju se nejdříve o pronajímateli trochu informovat a udělat si dobrou smlouvu. Když jsme byli u toho minulého, tak jsme měli s ním problémy. Natrefit na dobrého člověka je tak trochu umění.
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně