Mix z complu

• Založil:
    prdow
  • Založeno:
    20.6.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Neregistrovaný: Spock
21.7.2001 16:20:54
Spock Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mix z complu? Proc ne! Oba dobre vime ze to jde.. Na Gemu 3 se to myslim opet potvrdi.
15.7.2001 17:42:57
HaWran Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Moving quickly. Leaving traces. Letting go. Unwind!

bafomet

souhlasim s prdowem, nicméně nevěřím tomu, že se tady někdo takovej najde, kdo by nám moh poskytnout něco takovýho...
15.7.2001 13:52:24
prdow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
bafonet: joo taq to je muj sen! mit wybavenu studio a chodit si do nej hrat....
15.7.2001 04:52:52
bafomet Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
.:B.:E:.T:.

C(omputer)J -TECHNOSHIP

Jen škoda,že člověk po delší cestě,věnované hraní,na které kráčel od akustiky,přes bustrování,až k tvorbě v elektronickém prostoru,nakonec stále více a více,naráží na omezení tvořené z většiny nedostačujícím vybavením,které díky týto době,sotva nové pořídí,do půl roku,už je zase zapotřebí lepších a výkonějších,takže po čase je člověk obklopen vším možným,tzv.harampádím,jelikož čistý zvuk,z něj nevyloudí ač by se jakkoli snažil,proto se ptám,jestli existuje někdo,kdo podporuje vývoj tvořivých jedinců,nabídnutím dobrého vybavení,k občasným pokusům v zdokonalení zajemců....dík
10.7.2001 11:13:59
noiz Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
hujermeteleskublesku
docela zajimava sbirka softu na michani http://www.technomusic.com osobne me nejvic vyhovuje deejaysystem ;)
6.7.2001 17:34:50
flam Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
- lab -

.

jo gem 3 bych taky bral
hawran: techno tracky myslenku? ....dle me je uplne jednou jestli je to vazna muzika, hip hop nebo techno...proste to musi mit myslenku !!!!! nevim co ktomu mam rict, vzdyt se da chapat.
4.7.2001 16:28:46
hawran Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2prdow

poslal jsem ti mejla... tak si ho rychle precti :o) a pak pomalejc :o) :o) :o)
3.7.2001 09:08:11
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

live in boro

tak se nejak domluvte program na srpen se bude delat ¨do 14dnu tak at vim kdy vas tam soupnout zvuk tam je sice nic moc ale da se svetla tez... najem zadny jen zapojit koml a hrat..
3.7.2001 08:30:56
prdow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
hawran: jojo, se poptam ostatnich a treba to klapne! :)
3.7.2001 00:43:10
HaWran Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
2kaix: já myslim, že bych do toho šel, i když teďka přes prázdniny nejsem v Brně, to by se ňák provedlo.
2prdow: myslim, že toho se chytnem, to je dobrá příležitost, která by se neměla zahodit.
2.7.2001 22:25:32
prasal Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
hudba-techno-experimenty-grafika-kultura
Je fakt, že ve FL se toho dá dělat hodně - myslím tim že ne jenom techno, ale i house hip hop a další věci. Jinak k tomu jestli má skladba myšlenku - záleží asi natom kdo jí dělá, jestli tracky seká jeden za druhym tak je to možná jenom o rytmu a melodii - jinak hudba by měla být hudba a možná než mít myšlenku tak spíš vyjadřovat pocity...někam směřovat
2.7.2001 20:21:54
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
helejte jestli chcete mermomci hrat live z komplu a ste zapalnei tak vam muzu domluvit na cely srpen mozna i zbytek cervence kazdou sobotu v Boru prostor... + mozna nejak mala propagace na ravu... je to na vas dyztak se ozvete :)
2.7.2001 16:15:09
prdow: JO! Gem3! Jasně, do toho du taky. Chtěl bych si někdy zahrát z Fruitů takle na veřejnosti :o)

flam: myšlenka je sice důležitá, ale kolikrát by mě fakticky zajímalo, jakou mají techno tracky myšlenku...?!? Ty maj tak asi rytmus a melodii (někdy) ale myšlenku. Fruity jsou sice "samohrajka" a já jsem jeden z těch co se nechaj unášet efektama, ale zkus taky zapřemýšlet jestli to náhodou není dobře, že to je samohrajka. ad pp+liner: slyšel jsem je hrát nedávno na akci a úplně jsem naprosto čuměl jaq to zvládaj... mazec :o)
2.7.2001 15:23:50
jojo, myslenka casto chyby, a to i u tracku ktery se rezou do desek... no ale sakra chlapy! musime udelat poradnou LIVE actz PArty!!! :) CO taqhle GEM 3???:)
2.7.2001 14:17:01
flam Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
- lab -

.

.to mas pravdu ze samozrejme z fruityho leze mnohem lepsi zvuk, je tam spousta efektu, klavirek atd...ale chci rict ze by se ani na trackery nemelo zapominat i kdyz jsem se setkal s nazorem ze je to samohrajka...nekdy zkus poslechnout neco s adammovych /taky brnak/.. massagi /ktere jsou mimochodem celosvetove uznavane- na scene samozrejme/....
velmi dobre hudebni napady...docela bych chtel videt jak by se to dalo realizovat ve fruity...

.mam pocit ze se plno lidi ukaji nejakymi efekty, mysleka je mnohem dulezitejsi.

2.7.2001 13:57:02
Dřív jsem používal Fast Tracker, ale ten se mi po čase ohrál, hlavně z nedostatku kvalitních samplů a pak jsem objevil Fruityloops (v3) a od tý doby dělám v něm. Myslim, že je to hafo dobrej program, hlavně právě na mix z komplu (viz. WZ System ve Sputniku). Dobře se v něm hraje živě a vlastně všechny moje tracky jsou dělaný systémem "živej mix" náhrávanej do mp3. Nějaký exempláře najdete zde...
2.7.2001 13:11:47
- lab -

jo jeste neco

frutik se mi zda dobry /hlavne ty vylepseni co prinesla verze 3.../...i kdyz ten tlacitkovy princip se mi zda tak trochu omezujici....bych se musel krotit abych s toho neudelal nejakou totalni strojovnu.

2.7.2001 13:01:47
- lab -

textový nášup

.near, prdow: 14.6-edison-taky se tam stavim, jinak jsem byl na tom gemu2, bylo to myslim v indigu a nebyla to az tak spatna komplmanie, az na obcasne piskani.

.Co rikate na Pfinche?...muj nazor: dokaze to docela rozjet na to jaky pouziva software/ft/ a tracky ...akorat me sere stim, ze za kazdou cenu odehrava svoje tracky jenom aby to byl live act. Sam osobne bych s kvalitou nesetril a hral i cizi veci.

.a co delam ja?.: v ft trackuji...ted uz spis nejake downtempa...delat techno to chce mi poradnou "vizi" o zvuku a nekdy se to nedari. Ale protoze mam doma kupu Xm souboru z vehlasnych techno labelu ...napr: rohformat, rohkost, schleudertrauma, agony music, reaktio, decibel industrie, one touch records, monolab, hedfone, thinner, psychomelodie, a samozrejme tetris /mimochodem chlapi cinte se 2PEPE/ ...tak si rikam ze taky zkusim mix jen tak pro potechu duse, protoze si myslim ze plno techto veci je na hodne dobre urovni.

.a ted momentalne shanim mixak...co byste mi mohli doporucit chlapi?...na mix ze 2 komplu. mixoval bych rovnou z fastu samozrejme.

.jo a co rikate pp+liner?
30.6.2001 21:07:49
Near Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to :Prdow

jo já místo, to mám a aparát taky není problem přiď 14.7. na Plutonium 2 do Edison´s Garden a můžem se domluvit:)
30.6.2001 17:17:33
prasal Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
hudba-techno-experimenty-grafika-kultura
Tak vo tracky se snažím nějaký čtyři roky a musím říct, že vlastní věci potěšej nejvíc. nedávno jsem stáhnul FL 3.0 což je naprostá pecka - ten zvuk je fakt lahůdkovej. Má někdo zkušenosti s Reasonem ( kde ho koupit tak max za 500,- czk )??? Jo mrkněte na ten web - nějaký ochutnávky, ale spíš experimenty...
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně