Koho uz okradli na party tak, ze se vracel s holou pr... ?

• Založil:
    Vanilka
  • Založeno:
    19.6.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Zloději, parchantiiiiiiiii. . . .
1
Neregistrovaný: vyrostek
4.7.2001 16:34:36
vyrostek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
No me zatim nic, snazim se davat si bacha, ale v nedeli sem potkal jednoho manika, kteryho znam z parties, celej nove voblecenej a chlubi se mi: "Hele co sem nasel na party. Dobry hadry ne?" No, tak co byste mu asi rekli, no. Nejradsi bych mu jednu placnul, debilovi!
Neregistrovaný: Bubller
2.7.2001 10:14:33
Bubller Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Me ne. Ja nic s sebou nenosim. Snad jen obcanku.
Neregistrovaný: Loupežník
29.6.2001 17:38:31
Loupežník Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

ste naprosto blbí

Jen si berte na akcičky drahé mobily, noooc peněz, spousty šperků.
Budete vypadat super, ale až se sjedete, tak o to přijdete. Potřebuju novej barak, na auto už jsem si nakr..
VÁŠ ROSTOMILÝ UKRAJINEC (tadle země je uplně best(ie))
25.6.2001 10:12:55
MC Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
tady nic není
no v posledni dobe, zda se ,okradl me promoter kazde vetsi akce. Djs na ktery si koupim listek neprijedou, ale co lidem to nereknem , pulka si toho stejne nevsimne, line-up radsi nevyvesime, jeste by se v tu hodinu, kdy by mel zacit hrat, divili kde je.(OH,SITC). Pak staci akorat napsat, ze to byla chyba nekoho nekde ale ze pan hvezdny Dj se v brne objevi ihned v nejblizsi dobe (clanek se slibem hrani Regise si jeste urcite nekde na rave vyhrabeme). Nevim kdo to tady nekdy psal , ale vystihl to prirovnanim ke koncertu Lucie, na kterym by zahrala jen predkapela a Lucie by nedojela. To by me zajimalo jak by to dopadlo. Priste navrhuju rozmlatit to tam.
22.6.2001 20:52:39
lucasch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
:: StRObE :: promotion & booking
slipy mi neukradli... uff...
Neregistrovaný: beaks
20.6.2001 12:43:06
beaks Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

hola lebka

ja mam holou prdel i normalne tak mi nema nigdo co ukrast
Neregistrovaný: Elena
20.6.2001 11:22:24
Elena Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mě eště nikdo nikdy nic neukrad, jsem hodně opatrná - a snažím si si na party brát co nejmíň věcí - mobil klidně nechám doma, prachy si dám do kapsy u kalhot...
20.6.2001 10:33:17
Burak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
JZD Promotion
partycorkari suxx :kill:
19.6.2001 20:42:32
kralik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Web jedne akce :)
Hmm me zase okradli na Orionu! Pri to byly nejaky hip hoperi co sem slysel!! Slohly mi telefon a nejaky veci :kill:
Neregistrovaný: romaneta
19.6.2001 19:04:55
romaneta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mne iba mobil v bajkali ked este fungoval.
19.6.2001 17:41:02
Vanilka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to XMartin

No jeje, ahoj :)) To jsem ti jeste na chatu rikala, jak se tam tesim, co ? hi
19.6.2001 17:40:17
Vanilka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to Ian

Tak si davej pozor na Summer in the city ... :))
19.6.2001 16:11:29
XMartin Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Krádeže

Mě se nikdy nic neztratilo, předpokládám, podezírám, šatnu pokud není zimní období (kam s bundou že) nepoužívám.

Jednou sem nechal mikinu, ale to se nepočítá, já si na to vzpoměl až druhej den:D
19.6.2001 15:48:57
Andrej Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ja prisel v sobotu, na chemistry o mobil = peknou sunku, skoda jen ty karty..
19.6.2001 15:32:44
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
me nikde pac su socka a neni me co ukrast...
19.6.2001 13:30:19
ian Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Ian

Me na Resetu, tj. na akci, na ktere jsem sam spolupodilel!
19.6.2001 13:14:08

Vanilka

Me minuly tyden v Roxy...GrrRRR...
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně