Lolitky :)

• Založil:
    Amocek
  • Založeno:
    1.2.2006
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Žádné linky na videa! Žádné prasečinky, fotky děcek a žádné blbé řeči. Mazat se budou všechny nevhodné obrázky i off topicové komentáře. Stálá hrozba banánu pro všechny, co neumějí číst nebo trpí pocitem, že právě jejich příspěvek je vtipná recese.

Linkujte pořádně, špatně vložené obrázky a linky budou mazány, stejně jako oftopikaření.

obrazek obrazek
Neregistrovaný: jerry
20.3.2017 22:56:00
jerry Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
xxx

to: holčička

pokud mas zajem,je mi 39....venuju se fitnes,takze nejsem chlupatej obtloustlej dedula :-D,rad te pozvu na kafe :-)
5.3.2017 22:23:23
holčička Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: TEntonononc

Ano je, ale ironická. Tudíž je to pro mě stejné jako žádná odpověď.
Neregistrovaný: TEntonononc
25.2.2017 16:47:59
TEntonononc Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

ale je.
Neregistrovaný: holčička
23.2.2017 07:34:02
holčička Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: TEntonononc

Na jednu stranu mě to dost urazilo ...ale na druhou mě to dost pobavilo. Každopádně to není odpověď na mou otázku.
Neregistrovaný: TEntonononc
19.2.2017 16:07:56
TEntonononc Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Tomu se rika Zlatokopka bejby.
Neregistrovaný: holčička
14.2.2017 15:51:35
Mám dotaz: Jak se to jmenuje když sem holka a mám to naopak než vy tady. Což znamená že sem hodně hodně mladá/malá a líbí se mi chlapi, tak od 35 (a to musí vypadat starší), až třeba do 55 ? A nepište mi, že jsou to hormony...mám to tak už od školky.
21.6.2016 22:58:43
qakk Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Sex is like hacking. You get in, you get out. And you hope you didn't leave anything behind.
refresh :)
obrazek
30.7.2015 19:16:16
warcool Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
obrazek
26.2.2015 08:47:06
maciik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 3x
Tajemstvím úspěchu je upřímnost... jakmile se jí zbavíte, dosáhnete ho
obrazek
17.1.2015 16:21:48
maciik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
13.11.2014 14:12:34
Julinka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x
obrazek
22.9.2014 14:51:19
maciik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Neregistrovaný: navstevnik
25.8.2014 03:25:19
navstevnik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

enjoy

myslim, že každej si tam najde to svý. jestli to tady ještě někdo teda sleduje
http://acidcow.com/girls/12458-hot-facebook-girls-100-pics.html
25.6.2014 01:02:04
asdf Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
25.6.2014 00:58:23
asdf Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
obrazek
25.6.2014 00:56:02
asdf Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
20.6.2014 13:46:34
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 3x
obrazek
31.5.2014 12:06:38
OMG Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Kluk z Plakatu

:D

obrazek
31.5.2014 12:05:50
OMG Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Kluk z Plakatu

:)

obrazek
Do tohoto fóra mají zakázán přístup: , stíví vondr, buchar, Buchar, Lucas
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně