Taky vam pripada kruh kulaty a kontejner plny?

• Založil:
    robotech
  • Založeno:
    29.11.2005
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Kluby nic neresi, vyresi to motorova pila.
obrazek

Absolutely useless newbie´s chart:
1. Důdač (byl by to dar lidstvu, kdyby se tenkrat nesparila ovecka Dolly se sudem mocuvky a on se nenarodi)
2. Vyymejj (horsi jak mor)
3. Lemra-V (partner od ovecky

ILUZE JE BUH!

TOTO JE KONTEJNER, NE NEJAKA ZKURVENA VEREJNA NUDAPLAZ, KDE MUZE KAZDEJ CURAK VEREJNE ONANOVAT!!!
22.4.2012 12:29:54
and Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
17.4.2012 10:55:41
kenwelo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
16.4.2012 20:08:14
toomuch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
13.4.2012 19:07:10
DeeJayy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek
13.4.2012 19:04:48
DeeJayy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
co to tady je zase za sluníčkový kecy?

obrazek
13.4.2012 18:49:27
toomuch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Ondra_T

obrazek
13.4.2012 18:25:37
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
13.4.2012 13:29:21
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

deivis a kenwi

Autorovi toho mailu jsem osobně sdělil, že s tím co napsal také nesouhlasím a opravdu nerad jsem stavěn do takovéto sitace, ale zažádal o smazání relativně slušně, takže jsem vyhověl. Jak říkáte, sociálnem to už proletělo, takže má stejně z ostudy kabát. Dál bych se v tom nepitval...
13.4.2012 13:06:55
deivis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: kaix

Dobrej námět na článek ne? :)

Každopádně to docela zapadá do toho rozhovoru co zde vyšel..

Když jsme u tvého hraní, co považuješ za své poslední úspěchy?
Dá se říci, že první dvě třetiny tohoto roku 2011 byly pro mne velmi plodnými v rámci DJingu. Na začátku léta jsem měl možnosti si zahrát jako jeden z headlineru techno festivalu Secret Garden na Slovinském hradě Statemberg, dále následovaly místní menší festivaly jako SOS free fest a Majáles VŠB. Dalšími úspěchy bylo jisté hraní na dvou nejznámějších českých festivalech Mácháč 2011 a Pleasure Island 2011. I přes to pokládam za ten největší úspěch tohoto roku možnost si zahrát v tureckém klubu Catamaran, nacházejícím se na lodi pro 1400 lidí, která každý večer obeplouvá město Bodrum. Na této lodi hráli top DJs jako Tiesto, Armin van Buuren, David Vendetta aj. A já jsem měl tu čest tak také předvést svůj DJský um, a proto to také považuji za prozatímní největší úspěch.
13.4.2012 11:43:51
kenwelo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 6x

to: kaix

jedna vlaštofka jaro nedělá - ono to proběhlo sociální sítí takovou rychlostí, že pan DJ bude za piču ještě dalších pár let :D
13.4.2012 10:32:51
Julinka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
13.4.2012 10:18:10
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: dravon.

Na žádost autora byl tvůj post smazán, snad to pochopíš díky...
7.4.2012 00:10:49
3.4.2012 20:49:40
dravon. Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 14x
něco ode mě.....

jeden luxusní!

Dobrý den, všiml jsem si, že pořádáte festival Svojšice a rád bych Vám dal zajímavou obchodní nabídku týkající se marketingu vašeho festivalu.

Mám možnost Vám relativně velmi pomoci s propagací vašeho festivalu na Facebooku.

A to těmito věcmi:
· Vlastním 5 profilů – 3 z ostravy, 1 z brna a 1 z prahy, které mají dohromady cca 24 000 přátel, které jsem schopný pozvat na vaši událost a stránku. Samozřejmě počet těch který se přihlásí do zúčastní se nebo to se mi líbí na vaší stránce je cca maximálně 1/12 ale všech 25000 o tom bude vědět.
· Jsem schopen Vám festival pravidelně(několikrát týdně) propagovat na stránce: http://www.facebook.com/sensationwhitecz, která obsahuje cca 7600 fanoušků, kteří jsou clubbeři nebo se zajímají o taneční hudbu
· Dále mohu pomoct s inovacemi marketingu na internetu, v které se dost pohybuji.

Chtěl bych za to:
· Možnost si jako DJ zahrát na vašem festivalu v dobrém čase na hlavní stage. (moje dj info najdete na mém profilu www.facebook.com/dannybright )
· V případě úspěšnosti mých marketingových změn nějaké finanční ohodnocení na, na kterém se domluvíme

V případě zájmu mě prosím kontaktuje na níže uvedeném telefonním čísle nebo zpátky na email. A domluvíme se na podrobnostech.
Děkuji a těším se na naši možnou spolupráci.

S pozdravem

Ing. Daniel Jasník a.k.a. Danny Bright

Phone.: +420 732 308 899
E-mail: dannybright@email.cz
WEB: www.dannybright.eu
www.facebook.com/dannybright
28.3.2012 16:53:34
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
28.3.2012 16:53:20
obrazek
23.3.2012 23:18:05
pan_gazpacho Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://gazpacho.wz.cz
17.3.2012 19:30:52
cecil Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
14.3.2012 09:00:23
obrazek
10.3.2012 09:30:38
obrazek
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně