Taky vam pripada kruh kulaty a kontejner plny?

• Založil:
    robotech
  • Založeno:
    29.11.2005
  • Moderuje:
Kluby nic neresi, vyresi to motorova pila.
obrazek

Absolutely useless newbie´s chart:
1. Důdač (byl by to dar lidstvu, kdyby se tenkrat nesparila ovecka Dolly se sudem mocuvky a on se nenarodi)
2. Vyymejj (horsi jak mor)
3. Lemra-V (partner od ovecky

ILUZE JE BUH!

TOTO JE KONTEJNER, NE NEJAKA ZKURVENA VEREJNA NUDAPLAZ, KDE MUZE KAZDEJ CURAK VEREJNE ONANOVAT!!!
1
13.4.2012 11:43:51
kenwelo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 6x

to: kaix

jedna vlaštofka jaro nedělá - ono to proběhlo sociální sítí takovou rychlostí, že pan DJ bude za piču ještě dalších pár let :D
3.4.2012 20:49:40
dravon. Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 14x
něco ode mě.....

jeden luxusní!

Dobrý den, všiml jsem si, že pořádáte festival Svojšice a rád bych Vám dal zajímavou obchodní nabídku týkající se marketingu vašeho festivalu.

Mám možnost Vám relativně velmi pomoci s propagací vašeho festivalu na Facebooku.

A to těmito věcmi:
· Vlastním 5 profilů – 3 z ostravy, 1 z brna a 1 z prahy, které mají dohromady cca 24 000 přátel, které jsem schopný pozvat na vaši událost a stránku. Samozřejmě počet těch který se přihlásí do zúčastní se nebo to se mi líbí na vaší stránce je cca maximálně 1/12 ale všech 25000 o tom bude vědět.
· Jsem schopen Vám festival pravidelně(několikrát týdně) propagovat na stránce: http://www.facebook.com/sensationwhitecz, která obsahuje cca 7600 fanoušků, kteří jsou clubbeři nebo se zajímají o taneční hudbu
· Dále mohu pomoct s inovacemi marketingu na internetu, v které se dost pohybuji.

Chtěl bych za to:
· Možnost si jako DJ zahrát na vašem festivalu v dobrém čase na hlavní stage. (moje dj info najdete na mém profilu www.facebook.com/dannybright )
· V případě úspěšnosti mých marketingových změn nějaké finanční ohodnocení na, na kterém se domluvíme

V případě zájmu mě prosím kontaktuje na níže uvedeném telefonním čísle nebo zpátky na email. A domluvíme se na podrobnostech.
Děkuji a těším se na naši možnou spolupráci.

S pozdravem

Ing. Daniel Jasník a.k.a. Danny Bright

Phone.: +420 732 308 899
E-mail: dannybright@email.cz
WEB: www.dannybright.eu
www.facebook.com/dannybright
8.7.2010 02:14:34
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 6x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

5 let zpátky, svatá prauda!!!

děte do prdele Brňáci.Dajte si vechtelnej škopek, vyhlašte nezávislost a už přestaňte naše krásné Čechy jednou pro vždy vysávat, zmrdi. Serou vás Češi? Mě serete vy, kurvy moravský ani ten jazyk pořádně neovládáte. V Praze ani nikde okolo o Moravu nikdo nestojí tak si jí nacpěte třeba do prdele, jestli se tam ta svině teda vejde. To je přesně to co mě tady na tom super RAVEu tak sere. Neustále skuhráte jak je v Brně všechno lepší atd. atd. a že je v podstatě nedoceněný, ale v Čechách vás má valná většina lidí v prdeli. Takže když jste takový nacionalisti, odtrhněte se nám chybět nebudete a aspoň se budete moct sebeurčit.Tak to sem se pěkně vyjádřil a teď jděte už do prdele, šaliny trapný. Jó a když je to na serveru o taneční muzice je třeba podotknout:Apokalypsy i Citadely si strčte do prdele taky. A ještě něco pro panaMajklhouska, nebo jak si ten čurák řiká: Hardstyle v Čechách fakt neznáme,holt tu nejsme školený znalci přes hudbu, tak jako v Brně. Jsme praktičtější a rozhodně nám neprší do rypáku jako někomu v Brně, že? Přestaň si hrát na chytráka u nás to nikdo nežere, čuráku. Upřímně doufám, že si to přečteš a ještě upřímněji si přeju abysi se mi jednou dostal do ruky, protože pak bych ti tu tvojí nechutnou držku zatlouk pěstí do chodníku, máš doktorát z vyfetovaný hudby či co? Tž. ještě jednou: Táhněte do píči, zmrdi z Brna a okolí.
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně