Taky vam pripada kruh kulaty a kontejner plny?

• Založil:
    robotech
  • Založeno:
    29.11.2005
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Kluby nic neresi, vyresi to motorova pila.
obrazek

Absolutely useless newbie´s chart:
1. Důdač (byl by to dar lidstvu, kdyby se tenkrat nesparila ovecka Dolly se sudem mocuvky a on se nenarodi)
2. Vyymejj (horsi jak mor)
3. Lemra-V (partner od ovecky

ILUZE JE BUH!

TOTO JE KONTEJNER, NE NEJAKA ZKURVENA VEREJNA NUDAPLAZ, KDE MUZE KAZDEJ CURAK VEREJNE ONANOVAT!!!
1
3.4.2012 20:49:40
dravon. Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 14x
něco ode mě.....

jeden luxusní!

Dobrý den, všiml jsem si, že pořádáte festival Svojšice a rád bych Vám dal zajímavou obchodní nabídku týkající se marketingu vašeho festivalu.

Mám možnost Vám relativně velmi pomoci s propagací vašeho festivalu na Facebooku.

A to těmito věcmi:
· Vlastním 5 profilů – 3 z ostravy, 1 z brna a 1 z prahy, které mají dohromady cca 24 000 přátel, které jsem schopný pozvat na vaši událost a stránku. Samozřejmě počet těch který se přihlásí do zúčastní se nebo to se mi líbí na vaší stránce je cca maximálně 1/12 ale všech 25000 o tom bude vědět.
· Jsem schopen Vám festival pravidelně(několikrát týdně) propagovat na stránce: http://www.facebook.com/sensationwhitecz, která obsahuje cca 7600 fanoušků, kteří jsou clubbeři nebo se zajímají o taneční hudbu
· Dále mohu pomoct s inovacemi marketingu na internetu, v které se dost pohybuji.

Chtěl bych za to:
· Možnost si jako DJ zahrát na vašem festivalu v dobrém čase na hlavní stage. (moje dj info najdete na mém profilu www.facebook.com/dannybright )
· V případě úspěšnosti mých marketingových změn nějaké finanční ohodnocení na, na kterém se domluvíme

V případě zájmu mě prosím kontaktuje na níže uvedeném telefonním čísle nebo zpátky na email. A domluvíme se na podrobnostech.
Děkuji a těším se na naši možnou spolupráci.

S pozdravem

Ing. Daniel Jasník a.k.a. Danny Bright

Phone.: +420 732 308 899
E-mail: dannybright@email.cz
WEB: www.dannybright.eu
www.facebook.com/dannybright
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně