Roxy Roxy Roxy...

• Založil:
    Roxy man
  • Založeno:
    24.11.2005
  • Moderuje:
18.2.2011 10:31:54
petulak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
tak nakonec jde za nás jen Kačka ..já dnes Roxy vynechám.
17.2.2011 09:44:44
deivis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Poslední akce kdy jsem tam byl a zvuk už v té době byl naprostý otřes. Stát vedle DJe a poslouchat z odposlechů to mě prostě nebaví. Na parketu jsme se mohli normálně bavit.
V Roxy ten zvuk nemá absolutně žádný koule. A top nejde ani tak o hlasitost, ale o dynamiku a vše co zvuk má mít.
I když ta hlasitost je asi tak jak píše Milo.

obrazek
17.2.2011 09:35:47
deivis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: milo

Jeden z důvodů, proč se nevyplatí dát za ty akce peníze..
17.2.2011 08:39:47
cesa3 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ROXY

DaW

Poslouchatelné je to u Vás nahoře a proto tam vždy tancuji... nejlepší je to prostě z odposlechů :)
Neregistrovaný: milo
17.2.2011 07:21:03
milo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
(o) (o)
nechejte tech reci o tom jak je v roxy zvuk v poradku, kdyz kazdy vi, ze to tam kvuli hlukovym limitum hraje jak v hospode :-/ a neni to o predsudcich. staci se tam postavit pred subwoofery a ty nehraji defacto vubec. chtel jsem jit na flow, ale s tim jak to tam hraje to vubec nema cenu. stoji to "za prd" minimalne 2 roky, ale ted uz je to orezany tak silene, ze si toho vsimaji i navstevnici, kteri to normalne vubec neresi.
17.2.2011 05:54:15
Foorest Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
lidi co mění názor podle situace nemám rád
Ok beru zpět! Nebyl to minimal.... byl sem maximal....
Neregistrovaný: DaW
16.2.2011 23:28:13
DaW Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

zvuk?

jak s jejich zvukem? Já byl v pátek na Dave Angelovi a zvuk byl naprosto v pořádku. Stejně tak byl v pořádku Dave, kterej servíroval šlapavý kusy na pomezí tech-house a techna. Žádnej minimal, jak tady někdo zmiňoval. Osobně na Hospitality jdu a nevidím žádný důvod mít nějaké předsudky.
16.2.2011 21:12:31
petulak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

páteční High Contrast

chtěl jsem moc jít, ale za 550,-CZK !!! s tím jejich zvukem!!!
navíc za tu samou cenu je další týden našlapaný LIR v Kolbence
16.2.2011 14:50:21
wil-m Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
nejsem, nikdy jsem nebyl a nikdy nebudu

to: spaceman

od kdy pomalejší znamená nudnější?
15.2.2011 10:07:54
spaceman Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Techno je vsechno*

to: cesa3

..ano Christmaska byla muj posledni zazitek. POkud to bylo jeste pomalejsi, tak dal radsi no comment:).
15.2.2011 09:56:01
cesa3 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ROXY

spaceman

Oproti tomu co předvedl na Chrismassce v Pardubicích jako náhrada, tak to bylo pomalejší, ale rozhodně to nebyl minimal :) Pařilo se na to super :)
13.2.2011 19:08:04
spaceman Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Techno je vsechno*

to: Foorest

..hm tak se zatim zrejme nezpravil. Ma posledni zkusenot je podobna s Tvou..pomerne nuda. Driv hral techno mistama az do acidtechna..byval vyyybornej;).
13.2.2011 05:38:48
Foorest Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
lidi co mění názor podle situace nemám rád

spaceman

stále trochu do minimalu, každopádně sem ho ještě neslyšel takže nemůžu říci jestli se zpravil ale upřímně mě moc nebavil....
12.2.2011 17:52:13
Techno je vsechno*

Angel

..tak jak vcera D. Angel? Stale do minimalu, nebo se uz zpravil?
Neregistrovaný: oldclubber
12.2.2011 16:06:00
oldclubber Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
rishule: no upřímě jsem si to myslel...takže máme otevřenou roxy,věhlasný evropský klub.budou jezdit jména,ale nebude to tam "hrát" jako,že to tam stálo v posledních letech za hov.no co se týče zvuku tak teed to bude ještě horší...no tywe.ale rád se nechám přesvědčit o opaku..
11.2.2011 16:20:17
Rishule Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
2 minutes in heaven are better than 1 minute in heaven

Cannabis cup

A.Skillz nezklamal! Jen škoda, že nehral někde jinde a hlavně na jiným lepším aparátu...no chtělo se mi brečet nebo se strašně smát, jak jsem slyšel z těch "repráčků" NEznít cokoli nabassovanýho...
11.2.2011 16:14:18
majklhauske Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
já nakonec central station.. ale angel byla před pár lety v roxy luxusní akce..
11.2.2011 16:04:21
ROXY

Tak tady dnes

DAVE ANGEL! do jedenácti za stovečku :dance: Uvidíme se tam .)
9.2.2011 16:15:47
toomuch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: DaW

no a o to je to v kontextu doby vtipnější

2Foo: :)
Neregistrovaný: DaW
9.2.2011 16:12:09
DaW Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Toomuch

je to fotka cca z roku 2002:-)
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně