Roxy Roxy Roxy...

• Založil:
    Roxy man
  • Založeno:
    24.11.2005
  • Moderuje:
8.2.2011 23:13:15
Foorest Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
lidi co mění názor podle situace nemám rád

Too

bral bych to krapet s nadhledem, do jisté míry s nimi souhlasím ale vzhledem k tomu co posloucháš ty tak se ti nedivím...
8.2.2011 21:28:23
toomuch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

lol

obrazek
8.2.2011 18:33:56
Foorest Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
lidi co mění názor podle situace nemám rád
Jóóóóóóóóóóóóóóó!!!! Díky!
Neregistrovaný: rasty
8.2.2011 17:08:15
rasty Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

Pražský klub Roxy získal povolení, může opět otevřít

Pražský hudební klub Roxy může opět téměř po měsíční pauze zahájit provoz. Jeho představitelé dostali od stavebního úřadu Prahy 1 potřebné povolení, řekla mluvčí první městské části Veronika Blažková. Podle představitele klubu Jaroslava Stanka je první akce naplánována již na čtvrtek.

Neregistrovaný: z FB
3.2.2011 18:45:01
z FB Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Roxy Prague MÁ zkompletované všechny podklady nutné k získání souhlasu o provozu od Stavebního úřadu Prahy 1. Potvrzení souhlasu nám ale bylo přislíbeno až začátkem příštího týdne.

Takže Hospitality bude! :)
3.2.2011 15:03:25
dMIT.RY Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
MySpace
a zrovna dnes se zverejnilo ze na breznovem vibratoru bude Ramadanman!!!
3.2.2011 12:43:33
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Klub Roxy nemůže otevřít

Nájemce pražského klubu Roxy do středečního odpoledne nedodal stavebnímu úřadu Prahy 1 požadované dokumenty, na základě kterých by mohl klub opět otevřít.

http://www.novinky.cz/kultura/224174-klub-roxy-nemuze-otevrit.html
Neregistrovaný: Jimmy-Gellar
2.2.2011 19:11:46
Jimmy-Gellar Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
tak snad teď v sobotu už bude roxy dance conference with cressida :)
2.2.2011 18:18:11
petrw Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

contrast

Doufam, že na tu akci 18.2.2011 už otevřeno bude... :)))

Ale teda zajímalo by mě jestli s takovouhle nejistou jednájí i s pořádateli akcí co maj asi nasmlouvané... :)
2.2.2011 16:43:44
majklhauske Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
něco méně sofistikovaného :) vím to jenom náhodou ani nevím že tu budou silikoni kteří by mě i zajímali nesleduji tedka co se kde děje. bohuželna to nemám čas..

proto ani nevím jak to je s tou roxy protože klub si vesle píše akce na web a acid tady napíše že nekdo teprve včera jednal .. to jsem z toho pak labuť..
2.2.2011 14:43:59
mike_h Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

majklhauske

Zombie Zombie, Sofa Surfers, Silicone Soul??
2.2.2011 14:34:31
majklhauske Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
??? zajimavé takže tenhle víkend co ? nic ?
2.2.2011 10:59:23
aCIDo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
dneska od insideru na nyxu:

"Takže - včera proběhlo jednání a výsledek je takový, že konkrétní datum a akci, kterou v únoru obnovíme provoz oznámíme, jakmile dostaneme potřebné RAZÍTKO...! kurva fix už.."

no comment
2.2.2011 10:35:13
cesa3 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ROXY

wtf??? Nikdo o tom ani nemluví ... Snad bude už otevřená .)

11.2.2011 Roxy, Praha - ONE NIGHT
DJs: Dave Angel (UK), Josef Sedloň, Dan Cooley

25.1.2011 00:34:36
Bobinka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x

a

obrazek
25.1.2011 00:33:45
Bobinka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

22.4 roxy

7.1.2011 07:52:44
wil-m Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nejsem, nikdy jsem nebyl a nikdy nebudu

to: SIRIUS

zatím ne, ale doufám, že do dubna už bude, Flow s Koletzkim a Fran bych nerad propásl :)
4.1.2011 23:21:42
SIRIUS Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Musica

roxy jede dál

Roxy jede dál
Neregistrovaný: caliig
4.1.2011 21:57:38
caliig Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
je to fakt hustý no, zrovna jsem čuměl na partylist, zrovna dneska asi po měsíci že už jsem tam dlouho nebyl a za pár minut na to čtu tohle, fakt mazec, to jsem zvědavej co s tim hodlaj dělat, ono něco jinýho je přeznačit únikový cesty a občas přihodit nějakej ten hasičák, ale jestli nemaj schválený stav. povolení na tu přestavbu tam, tak to teda potěš koště! To musel fakt někdo opravdu hodně uvažovat! :-P
4.1.2011 21:34:11
homy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
www.zijem.com
tak to jsem zvědavý:(
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně