Roxy Roxy Roxy...

• Založil:
    Roxy man
  • Založeno:
    24.11.2005
  • Moderuje:
4.1.2011 18:43:03
eva - laox Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
kamarádi
ted o tom vsude ctu, no jo, je to tak :/
4.1.2011 18:16:04
eva - laox Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
kamarádi
Cože? Přeci není možný, aby udělali takovou rekonstrukci bez povolení, to by snad v takovém podniku nikoho ani nenapadlo, ne?
4.1.2011 17:20:53
wil-m Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nejsem, nikdy jsem nebyl a nikdy nebudu
Neregistrovaný: caliig
10.11.2010 17:13:41
caliig Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

petulak

takže v tom případě budou mít vipko, kterýmu se teď všichni smějou, všichni! :-))))
10.11.2010 14:47:46
petulak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
za 750 je free konzumačka to něco do sebe má...
Neregistrovaný: oldclubber
9.11.2010 19:48:59
oldclubber Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nojestli trošku můžu do mlýna:new roxy poprvý až na GG a totální haluz vše okolo,kromě výkonu interpreta.tudíž i kdyby tam dojel pán bůh tak to jde od 10 k 5.zvuk,projekce,obrazovky lasry=o,prostě nic.takže sorry ale uvidíme jak to bude ty lidi s vip za 750 dlouho bavit :)
jinak trošku mimo mísu.jsem si o week spravil chu´t na BERMUDA Festu v Berlíně.To byl totální masakr ve všem....
9.11.2010 19:40:13
Foorest Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
lidi co mění názor podle situace nemám rád
mě taky nepříjde blbý vydělávat na lidský blbosti...

no a ten Nick s Gregorem Trešrů mě taky pěkně sere....ale pořád si myslím že bych spíš jel do Brna na Trešra...uvidíme....
9.11.2010 15:19:31
deivis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: maciik

Spíš by se kluci z Flédy mohli spojit s Romanem a zkusit si naplanovat akce aby sedeli pro vsechny. Ten trh na tyto jména je dost malý a me bude mrzet ze Nicka neuslyším.. Nick a Gregor to je prostě naprd :/
9.11.2010 15:06:06
maciik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Tajemstvím úspěchu je upřímnost... jakmile se jí zbavíte, dosáhnete ho

to: deivis

vsak dohrajes na flede, pak honem do Prahy :D
9.11.2010 14:56:49
deivis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: cesa3

To sem už vzdal :D :D

Rozhodně ale mě mrzí že na lidi jako Dubfire, Guy Gerber a další lidi nechodí. Pokud víš jak to myslím. Toto je pro mě kvalita..
No uvidime co Audiofly a hlavne Nick Curly u ktereho me mrzi ze je v den jaky je :( Hned bych jel!
9.11.2010 14:37:55
cesa3 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ROXY

deivis

Aha, tak to jo, já myslel že zase máš slinu proti Laydee Jane :D Já se zajdu podívat, sem fakt zvědavej :)
9.11.2010 14:34:30
heleek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mňauuu šelma
Tak jestli v tom je treba nejaka konzumace..

Jinak Jerome Isma-Ae me osobne bavi moc!
9.11.2010 14:34:06

aspon vidis proc sem psal no potes.
lidi tam nedojdou na kvalitu za 250. natoz pak na toto..
9.11.2010 14:32:24
cesa3 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ROXY

Champi

Hlavně do Roxy, kam byli lidi zvyklí chodit max za 150,- nebo do 11 zdarma :D VIP za 750,- ??? wtf??? :D
Neregistrovaný: caliig
9.11.2010 13:54:10
caliig Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

vipko

proč ne.. :-) Vydělávat se na něčem musí a proč nevydělávat na lidech, který jsou prostě ochotný to do něčeho takovýho, jako je vipko, investovat? ;-) Jinak lineup 4 me absolutně o ničem....:-P
9.11.2010 13:48:49
TheDesigner Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://www.mixcloud.com/thedesigner/
nahodou Jerome Isma-Ae je vyborny producent, Poliak & Jane to uz je jina kategorie, ale neni treba na tu akci hned plivat, ne?
9.11.2010 13:33:13
champagne Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

čéša

zrovna jsem se chtěla na to vipko ptát, vipko v roxy?? k čemu jako?! :D
9.11.2010 12:02:06
ROXY

Proč fuj a proč potěš?

jediné co mi tak nějak nejde do hlavy je ten VIP vstup, to nechápu, to se nemůže chytit, nikdo tam nebude a akorát to zase bude prázdné v Roxy ... Jinak by to mohlo být fajn :)
9.11.2010 11:42:32

no potěš...
9.11.2010 11:35:58
Tomika Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://clubzone.cz/

no fuj
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně