Roxy Roxy Roxy...

• Založil:
    Roxy man
  • Založeno:
    24.11.2005
  • Moderuje:
9.11.2010 10:53:07
cesa3 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ROXY

Nová noc v Roxy

WONDERLAND 16.11.2010

Uvádí Republic Recordings
Ticketpro: 250 CZK; VIP: 750 CZK; na místě: 350 CZK

guest dj
Jerome Isma-Ae (DE)
Michal Poliak (CZ)
Laydee Jane (CZ)
26.10.2010 16:00:59
fly Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
I'm at U Trnků (Jihomoravský) [pic]: http://t.co/sE1pm1H5

ivka

byly tam docela fer ohradky, "profi ohradky":)
26.10.2010 15:50:02
Ivka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Robím čistů chémiu, žiadne prírodné sračky.

ad. tancování na podiu

Jsou tam okolo dj placu pořád ty tenky ohrádky, na ktery když se škaredě podívám, tak spadnou?
Byla sem nedávno poprvé v Roxy a tohle mi nepřišlo jako dobrej nápad. To tam musí co chvilu někdo rozvalit nebo ne? :D
Neregistrovaný: pav
25.10.2010 13:09:48
pav Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mávat od mixu rozhodně nebudu!

fly

naprostý souhlas. bedny jsou tam dobré. zvukaři mizerní a přístup klubu chladný.

nebyl jsem v té "nové" roxy. viděl jsem fotky z party před otvíračkou a viděl stejné pódium i stejný zvukový set up. co do zvuku se nic nezměnilo... pro mě tedy žádná nová změna nepřišla jakožto klubera, co jde pobavit uši a ne slinivku...
25.10.2010 09:11:55
Tomika Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://clubzone.cz/

Gerber @ Roxy

Hudebne jednicka, ale to jsem tusil dopredu. Skoda za navstevnost a za nevyrazny zvuk. Nicmene atmoska byla i tak skvela :)
25.10.2010 08:43:21
cesa3 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ROXY

fly

aspoň každý ví proč tancuji vždy nahoře na podiu :D
24.10.2010 19:26:17
fly Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

zvuk

proc je tak spatny? hluchej zvukar nebo ty limity na decibely? v technice to nebude myslim, LA se tam vyjimaji npekne, ale nekdo je neumi naladit nebo nevim...
24.10.2010 19:24:31
fly Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

luxusni vecer!

guy gerber famozni, ale nechapu ten zvuk, to je fakt tragedie:( nejlepsi bylo tancovat za Gerberem a poslouchat to na jeho odposlechy
Neregistrovaný: oldclubber
24.10.2010 18:39:23
oldclubber Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

slam..

prostor k tanci,ok.ale návštěvnost byla tragedie,vůči jménu hodného GG.Dobrej zvuk vypadá opravdu jinak,o to víc srážel megaparádní výkon.Ale na ručník to nebylo to ne..
Neregistrovaný: slamitch
24.10.2010 17:52:39
slamitch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
proste fanda ...

oldclubber

Ja byl za prostor k tanci rad a zvuk mi extra spatnej neprisel (ovsem i Trava nadaval, takze na tom asi neco bude:) Za mne 9/10, co se tyce pana Gerbera a party pri jeho hrani.

Treba Skream byl tak natriskanej, ze si nebylo kde trsnout... On to zas ale vynahradil hudebne:)

Jinak mi bylo potesenim potkat brnenskou skvadru! Vi, nac prijet.
24.10.2010 17:11:31
krystofik125 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
Richieeee! - http://www.youtube.com/watch?v=wvliE_TC7HI

tento pan to vcera totalne rozsekal uplne stejne jak na Bonuszu uuuaaa :)

obrazek
Neregistrovaný: oldclubber
24.10.2010 16:26:59
oldclubber Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
takže abych se vyjádřil ke včerejšímu GG v Roxy:byla to špatná party.O to více škoda.GG hrál vítečně ale:a/málo lidí+náhodní hosté,ke konci setu na parketu 50 lidí= provar.b/zvuk není hoden evropskému
klubu.c/osobně poprvé v "nové " a pro m...ě velké zklamání.Prostorově ano,ale jinak jak na vesnici kde mají na opravu 50K.d/ceny na barech-to se musí pořád ku.va zdražovat?Jako čaj za 49.-Kč??S tím
jděte do p.če,opravdu.Kdyby to byl luxusní klub tak nepípnu ani slovo,ale pro mě se NewRoxy propadla o 10 tříd někam...Myslím,že to časem lidem dojde,a už nepůjde těžit jen ze jména"legendární klub Roxy".
22.10.2010 08:23:04
champagne Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

moniq

přesně :D
22.10.2010 00:29:33
el-loco-dice Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
less iz more
sorry :) .. vibrator
21.10.2010 09:26:03
moniq Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
It is NOT cool to tell people who are tall that they are tall.
včera parádní koncert EOST! :) nová roxy se mi na první dojem docela zamlouvá, nicméně sauna zůstává a zvuk je dost pofiderní (nevím jak na place - nechtěla jsem se uvařit, ale v zadních částech aby člověk pomalu okřikoval lidi ať jsou zticha, že není slyšet)
21.10.2010 07:41:43
ROXY

deivis

:D :D :D
21.10.2010 07:02:40
deivis Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

to: el-loco-dice

Myslíš ta co bude teď v sobotu s Gerberem? :) Zkus se zeptat v neděli..
21.10.2010 00:33:19
el-loco-dice Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
less iz more
jak dopadla flow, nevite?
4.10.2010 12:12:51
ROXY

Joooooo bude mejdan!!!!!

ELEKTRA SPECIAL
DJs: Jonty Scrufff & Fidelity Kastrow (4 hours set), Airto (roxy praha) & Kim Pixa (la paskos rec./wekidjs.com)
start 22:00, vstup do 23:00 100 czk, poté 150 czk
styl: electro

:dance:
23.9.2010 09:52:24
ROXY

aaa

Je to super a kdyby si více četl určitě by jsi se dověděl více. Byl jsem tam již dvakrát a líbí se mi tam čím dál tím víc ... :)
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně