Roxy Roxy Roxy...

• Založil:
    Roxy man
  • Založeno:
    24.11.2005
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Neregistrovaný: oldscholraver
3.12.2018 08:23:59
oldscholraver Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Mark Knight

Totál provar! Dlouho jsem v Roxy nebyl a byl jsem nemile překvapen špatným zvukem.Celý aparát laděn do středo/výšek,basy hnusně digitální,občas to bylo na špunty do uší.Set Marka Knight(a) to byla kapitola sama pro sebe :) Cílem jeho setu bylo asi "utlouct" smažky.Hrál to nahoru dolů,žádný groove.Po hodině jsme odcházeli znechuceni,ale lidem se to asi líbilo :( takže až přijede znovu bude hrát znovu stejné sračky....Never More
27.10.2016 14:41:32
kopačka Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Solomun

Neprodávate někdo 1 lístek na Solomuna? :)
18.10.2016 18:30:46
_elm_ Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Come on man!
18.10.2016 13:04:03
Binďa Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Glass animals 8.11

prej ňáký glass animals 8.11 :)
20.9.2016 18:01:55
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Gregor Tresher @ Roxy, Prague, Czech Republic, 16.09.2016

28.2.2013 19:20:44
keris Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
6.2.2013 13:09:42
keris Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

jo!

FLASH NEWS: Hostem březnového dílu klubovky Flow bude 9. 3. berlínský DJ Hell
https://www.facebook.com/events/418051804943164/
Neregistrovaný: to špidla
1.11.2011 16:22:00
to špidla Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
koncerty končívají obvykle do desíti,tak myslím, že začátek kolem 8
Neregistrovaný: Špidla
1.11.2011 16:15:43
Špidla Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Poradte, v kolik zacinaji koncerty v Roxy? Chci jit v pondeli na Apparata a na tom jejich silenym webu nic neni..
7.3.2011 12:05:02
cesa3 Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
ROXY

hmmm hmmm

tam zas bude lidí jak na Sascha Funkeho :(
5.3.2011 14:04:16
petulak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
pokud nepojedeme na autosalon do Ženevy tak se v Roxy uvidíme :)
4.3.2011 13:18:48
dodgy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
The Best Of West ...
propagace jim skutecne vazne uz od ty doby, co z Roxy odesel Petr Tajcman .. tiskovku na Warrena napr. posilali teprve vcera
4.3.2011 13:11:32
aCIDo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
taky o tom vazne premyslim... uprimne jsem se o te akci dozvedel pred par dny a na ten vikend uz dost planu mam. propagace roxy je zalostna.
4.3.2011 12:35:54
dodgy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
The Best Of West ...

to: Tomika

zvažuji to ..
4.3.2011 12:16:36
Tomika Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
http://clubzone.cz/

O teto akci jsem ani nevedel, to se mozna podivam

jdete tam nekdo?

obrazek
Neregistrovaný: milo
18.2.2011 12:42:28
milo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
(o) (o)
koncerty jsou v pohode proto, ze ve vetsine pripadu konci do 10... takze nastaveni zvuku je nekde jinde
Neregistrovaný: caliig
18.2.2011 11:49:40
caliig Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

zvuk

Co se týče doby před rekonstrukcí, tak zvuk byl špatnej a slabej, ale ještě snesitelnej, slyšel jsem že poslední dobou se to muselo ztlumit ještě víc, což už si moc nedokážu představit, dlouho jsem tam teďko nebyl, páč děláme vlastní akce.. Každopádně co si tak vzpomínám, slibovalo se, že tak nějak všecko přijde postupně, že nejdřív přijde rekonstrukce a až budou prachy a bude možnost, tak se zainvestuje do dalšího odlhlučňování klubu. Tak mě tak napadá, jestli tohle rozhodnutí nebylo nedomyšlené, možná se měla rekonstrukce pořešit bez luxusních fičurek, jen holej základ, Roxy by tak zůstal nádech undergroundu a zbylé peníze se měli IHNED investovat do odhlučnění tak, aby slovní spojení "hudební klub" mělo opravdu svůj význam;-)
18.2.2011 11:36:29
wil-m Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nejsem, nikdy jsem nebyl a nikdy nebudu
jediný akce, kdy je zvuk v roxy v pohodě, tak koncerty, kdy si někdo s sebou doveze vlastního zvukaře, naposledy jsem si tam zvuk užil na WWW. spíše mě rozsekalo, že si ředitel Roxy v jednom rozhovoru dělal z návštěvníků, kteří by chtěli lepší zvuk, de facto srandu
18.2.2011 10:31:54
petulak Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
tak nakonec jde za nás jen Kačka ..já dnes Roxy vynechám.
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně