V jakém jste rozpoložení, jak se cítíte?

• Založil:
    love-bite
  • Založeno:
    28.3.2005
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

To nejkrásnější prostřednictvím čeho vnímáme život... city, emoce :-)
2.11.2017 06:51:57
wersus Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Kazdy den a kazdy obraz je nova vyzva jak uchopit tento svet od A a znova

klasika

Co může bejt horší než jít po dvoudení pařbě do prace :-(((( bez spanku ... chjooo
Neregistrovaný: vi.tek
18.10.2017 11:13:23
vi.tek Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

jak se citim?

lehce nadrzenej, ale jinak stale vesely :) kdyby se chtel nekdo pobavit, tak vi.tek@email.cz
24.11.2014 15:45:29
eldun Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
když se zamiluje kůůůůůň.. :inlove:
Neregistrovaný: iluze
12.12.2013 12:18:05
iluze Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Eestimaal
Po dlouhe dobe jsem si poridil moralni kocovinu
18.6.2013 16:19:52
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
mi casa su casa
není lepšího času, než června a opravdu letních teplot :)
18.6.2013 13:10:36
Leonita Aki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Olinko, ty mi lžeš!
tak akorát najezeně, šla bych si z toho vedra venku dáchnout
15.6.2013 21:51:44
toomuch Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x
obrazek
11.6.2013 10:48:12
wersus Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Kazdy den a kazdy obraz je nova vyzva jak uchopit tento svet od A a znova

... d ....X

Byl jsem strasne smutnej , ale jebat na to, kdyz je dneska venku tak hezky :-) a neprsi ..........
10.6.2013 12:38:32
G_ina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
:)nyx
10.6.2013 08:47:00
aCIDo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
jako bych moc dlouho neviděl Ginu a měl chuť s ní jít na pivo někdy...
5.6.2013 13:03:16
G_ina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 4x

to: Leonita Aki

o práci a těhotenství se má mluvit až po třech měsících:)
HR Manager Czech Republic
4.6.2013 16:02:31
Leonita Aki Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Olinko, ty mi lžeš!

to: G_ina

co budeš dělat?
3.6.2013 17:16:28
G_ina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 7x
jako bych to zmákla a měla novou práci :)
28.5.2013 16:54:16
G_ina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
jako bych měla prvně letět na pohovor do londýna a bála se, že netrefim do kanclu :D
28.5.2013 16:13:06
Olinko, ty mi lžeš!
tak to už se teda těším domů, snad mi tam ta vaše opice bude fungovat
28.5.2013 15:57:36
pepe Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Ochutnej můj zvukomrak! Peter Pea @ Soundcloud

to: vojte

opice funguje napočtvrté hodně spolehlivě, po pár sekundách už sem to musel přepnout :D :D :D
28.5.2013 14:28:54
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa

to je divné, mě to jede :D A pár tracků z toho alba se mi točí doma furt dokola. Jsem spokojen, i když to není taneční záležitost
28.5.2013 13:07:48
Olinko, ty mi lžeš!
no samozřejmě, že se mi to nakonec všecko dostalo do hlavy a momentálně se nemůžu zbavit Lose Yourself To Dance. Na druhou stranu je to příjemná ušní žížala a stačí se svézt na její vlně a je mi fajn :)

A mexickou opici nevidím :(
23.5.2013 12:17:47
maciik Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Tajemstvím úspěchu je upřímnost... jakmile se jí zbavíte, dosáhnete ho

Daft Punk

ja si nedokazu predstavit jak s tim budou delat live turne...
jinak "Giorgio by Moroder" se mi libi asi nejvic
23.5.2013 11:35:54
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa

ani mexická opice tě nerozveselí? :D
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně