Fotky - fotíte na party?

• Založil:
    Leo
  • Založeno:
    29.5.2001
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

1
6.9.2001 03:07:44
Mellow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
nová diskuzní fóra na techno.cz

update mellow.cz

Tak to zmáčkni, brouku!
30.5.2001 13:59:03
jiran Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
KOPR

to mellow

ne nic, vcera sem to pobral jinak, mej se ;)
k tematu: ja nefotim,ale fotky od kamiku a z netu shromazduju
30.5.2001 09:46:19
Mellow Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2 jiran

co? :o)
29.5.2001 16:01:37
jiran Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
KOPR

to mellow

divna sranda....
Neregistrovaný: Federální ústředna...
29.5.2001 15:47:42
Federální ústředna... Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

...pátrá, rádí, informuje

:E:Rád a dobře zaplatím za odvážné fotky z divčích záchodů. PS:Čím mladší tím tvrdší měna.
29.5.2001 13:48:33
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2mellow

jo Bassline ten plati uplne nejlip :D ti si vazi prace jinych :)
29.5.2001 13:42:41

neeee....

sranda! :D
29.5.2001 13:41:57

2 KAIX

tak to fungujete skoro jako freetekno ;) taky prodavate drogy? :D :D :D
29.5.2001 13:41:36

2 KAIX

jeste lip plati Bassline a Tripmag, obcas i promoteri :D
29.5.2001 13:39:58

2 KAIX

za automatovy tak 2-3 tisice za jeden fotoreport... za neautomatovy by to mohlo jit tak na 5 tisic ;) :o)
29.5.2001 12:52:06
kaix Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

2 mellow leo a ostatni

Laki stejne jako ostatni redaktori na rave nedostava zadny plat delame vse kolem rave zcela zdarma nekdy dokonce dotujeme z vlastni kapsy, nekteri by mohli povidat :D a kolik platri CzechTechno Melloune za ty tvoje automatovy fotky :D
29.5.2001 10:00:56
HaWran Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Moving quickly. Leaving traces. Letting go. Unwind!

2leo

to je celkem zajímavý: ujíždět si na focení... :o) přiznám se: to mě fakt ještě nenapadlo. No ale když má někdo dygytál jako ty tak je to hned o něčem jinym, než běhat někam do fotolabu...a já dygytál nemám a tak se ujíždět na focení nebude :o(
29.5.2001 09:46:27

2 KAIX

odpoved na posledni vetu Leova prispevku by me taky zajimala ;) :o)
29.5.2001 00:34:04

2leo

hele a jaky fotky si posilal a kdy? pokud to byly fota v dobry kvalite tak bychom je vydali, obcas ovsem kvalita zaslanych fotek dost kolisa...
29.5.2001 00:23:55
Leo Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Tak: Pařím asi 3 měsíce a jelikož jsem celkem všímavý, tak ze mě opdadá takové to technošílenství a na Party´s chodím za jiným účelem. Dřív jsem si myslel, že se tam chodí, lidi uvolnit a pobavit,ale k tomuto uvolnění potřebuje většina těchto človíčků drogy, kterým moc neholduju (ty na přírodní bázi se nepočítají :)) Tak tam chodím fotit, pár foteček už jsem vám poslal,ale zveřejnily jste jen jednu sadu a to Orion 7. A teď to hlavní: viděl jsem poslední sadu z Orionu 8 od Lakiho a čučím na to jak zkouřenej...Laki je bůh_kolik mu sakra platíte, že dělá tak úžasný fotky...?
1
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně