Ganja a její účinky ...

• Založil:
    Bell
  • Založeno:
    28.5.2001
  • Moderuje:
Neregistrovaný: Geriss
20.9.2016 00:56:39
Geriss Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Beatris

No podobny stavy sem zažíval když sem začínal, většinou sem nemohl chodit a po vyzvracení se mi celkem ulevilo. Jednou jsem byl tak paralyzovaný ze jsem nemohl ani hýbat prsty. A to zatmění jak říkáte se stává z špatného okysličení mozku, stačí si capnout nebo sednout a predklonit se a hned zase vydite ostře
Neregistrovaný: Tomáš
19.9.2016 12:59:12
Tomáš Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

nepěkná zkušenost

Nechápu jak se po trávě někdo může něčemu smát, je to jen blbá reklama na to aby si to dali takový blbci jako já. Trávu jsem zkoušel několikrát, ale nikdy nic dobrého jsem nezažil. Stavy se podobaly těm jako když jsem začínal s pervitinem, tedy jakési pomlouvání od okolí stihomamy, vždycky jsem spíš pospíchal domů se z toho rychle vyspat. Nebo totální sucho v puse, že ani se nešlo nadechnout. Hnus hnus.
Neregistrovaný: tomavlasta
15.3.2013 15:26:48
tomavlasta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x

ganja

Ahoj vseci
Neregistrovaný: Beatris
2.11.2012 19:24:19
Beatris Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Mne sa raz stalo, že keď som fajčila Kačku prišiel na mňa taký stav, že som nič nevidela.. no videla ale trvalo mi asi 40sek kym som poriadne zaostrila, videla som obraz asi 5x a velmi pomaly sa pohyboval.. dostavala som tyky do chrbata a citila som ako keby mnou prechadzala elektrika.. vobec som si necitila nohy ani ruky, nemohla sa postaviť ani rozpravať.. nakoniec som sa vybľuvala a bolo lepšie :D hehe.. trvalo to hodinu a bolo to to najhoršie čo som kedy zažila..
24.7.2009 11:08:51
mishaq Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: cecil

Jj, též se mi něco podobného stalo. Pojmenoval jsem to jako "zatmění", protože se mě v jednu chvíli skoro zatmělo před očima, v uších mě zalehlo ( hlasy kamarádů jsem slyšel z dálky, přitom byly vedle mě ). Celkově mě bylo mdlo a olíval mě studený pot. Trvalo to celé asi jenom 5 minut, ale mě to přišlo jako hodina.
24.7.2009 10:15:23
mushroom Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
fothermucker
obrazek
23.4.2009 11:02:25
eva - laox Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
kamarádi
s tím testováním je to už dávno jinak, policie má dostatek prostředků ke zjištění přítomnosti thc v krvi, jeden můj známej takto nedávno přišel na tři roky vo papíry a s pokutou 50.000 , v tomto případě bych raději na nic nespoléhala a raději si s brkem počkala do doby, kdy nebudu sedat za volant (myšleno obrazně, protože já nemám řidičák :D)
Neregistrovaný: jablcko
23.4.2009 10:55:23
jablcko Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

ff

no to je zdrave
30.6.2006 20:07:26
homy Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
www.zijem.com

leos

u nás v HK to testují a dost známých má z toho strach, ale věřím že každý průměrný právník Tě z toho vyseká, ale plať si za něj
Neregistrovaný: čz
30.6.2006 19:31:54
čz Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
souložte na konopnym mliku a budete stejne divni jako ja
28.6.2006 09:21:54
leos Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
[web]
Kuřákům marihuany hrozí od července za volantem tvrdé postihy

testry nakoupeny a mate "proste smulu" hulici :D

....Bambas zároveň poukázal na to, že na rozdíl od alkoholu, kde se dá "stav vylučující způsobilost k řízení" jasně prokázat výší naměřených promile v krvi, u drog nic takového určit nelze. Policie tedy při pozitivním nálezu nemůže jasně říci, jestli je člověk drogou ovlivněn, nebo ne.

"Pokud testery látku objeví a její přítomnost potvrdí i následné lékařské vyšetření spojené například s odběrem krve, tak má ten člověk prostě smůlu," sdělil iDNES.cz Bambas.
Neregistrovaný: johnyT
27.6.2006 13:01:54
johnyT Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

šilené stavy

Zažili ste po gangi někdy nějaké fakt šílené halucinace???? ja jednou jo....nebylo to příjemné......soška panenky marie a štěkala na mě jako pes....na diskotéce, po 6 prdech skunku
4.5.2006 20:33:41
dr.shamot Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Shamot
Já sem na Mar. zažil šílené stavy…o mléku, sušenkách, čokoládkách mluvit vůbec nebudu to je kapitola sama osobě…

Nejčastější nestandardní stav při hulení je omdlévání…a k tomu se vážou šílené stavy před a po omdlení… 2 v životě jsem byl ve Francii 2x v životě tam koupil vzorek a 2x v životě jsem tam sebou drsně sekl… poprvé to bylo v obchodním centru asi 3 patra v podzemí (furt tam zamnou chodil ten co to tam hlídal odstrkoval mě a říkal asi něco jako ´´okamžitě odejděte tohle je nežádoucí…´´)
Podruhé to bylo v galerii moderního umění v Centre George Pompidou, šíleně jsem se tam těšil tak jsem pro zlepšení požitku dal s jedním Američanem na wc špeka….noo ještě že to bylo na wc…nicméně negativní stav odezněl a ja si výstavu užil…( z Francie jsou na toto téma ještě zajímavější zážitky ale to by bylo nadlouho).

Nejbrutálnější to ale bylo když jsem jednou jel Busem do školy, vždy jsem se před autobusem zkořil a někdy na mě nevyšlo místo, to byl i tento případ držel jsem se tyče a cítil jsem že něco není v pořádku…napřed jsem viděl vše šedivé pak zelené ..no a pak jsem neviděl vůbec…probral jsem se na prsou slečny která seděla pode mnou…hihi…tohle mi dokonce může i potvrdit Jergen…byl tam také…hihi…
Neregistrovaný: *
4.5.2006 20:26:43
* Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

cecil

...tohle je nebezpecne celkem, kdyz ses v nakym uzavrenym prostoru, kde je vydejchany vzduch...stalo se me to stejne...mrakoty, sel sem jak ozralej ven, cca po 20 minutach sem se vratil do pohody relativne, ale tadyk to myslim byl i celkem pekelny vzor.nic moc zazitek teda...
Neregistrovaný: CHM
4.5.2006 20:00:00
CHM Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

drum

no, mýš jako rozhodně pravdu v tom že lidi, co si dávaj aj jinadší a tvrdší věci než je gáňa tak maj po ní pak rozhodně větší psycho stavy než "jenomhuliči". To je si myslim právě způsobený tim že látky z tvrdších drog se držej relativně docela dlouho v těle, vpodstatě si to můžete sami ověřit. -> když přídete o víkendu z akce, kde ste kupříkladu vydatně zakalili, např. zakoulovali, tak vás to rozhodně při prvnim špeku násl. týden pěkně rozhodí! :-))
4.5.2006 19:48:29
cecil Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
je mi teda po tom hovno o čem se tady hádáte, ale jednou jsem po brku myslel, že uhodila moje poslední minuta...tunel před očima,hlasy partičky jsem slyšel jenom z dálky a v hlavě se mi pořád dokola mlelo, že sebou v příští sekundě seknu a omdlím .... a při každém takovém pomyšlení, což bylo každou sekundu, mě oblil po celém těle studený pot...a nebyl to rozhodně joint někdy v začátcích a ani to nebylo po celodenním hulení, bylo to naprosto obyčejné odpolední brko v parku...a ani to nebyl nějaký extra vzorek, ostatní byli "v klidu",ale prostě z nějakého důvodu se to posralo...nepřál bych nikomu, to jsem si fakt myslel, že je to můj konec...pomohlo samozřejmě to, že jsem to rozkecal s kámošem a snažil si namlouvat opak, že jsem v klidu.....a v každém případě dva kámoši sebou po hůlu regurélně sekli(ten jeden teda v Amstru musel před kofík na vzduch, kde se sesunul kolem stěny :D)
4.5.2006 18:49:45
Drum Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Jenom tak do debaty...marijanka umi udelat v hlavě pekny peklo a stihy. Mam kamosa kterej se z ni zcvoknul, totalne rozdvojena osobnost...a to to nejak neprehanel...
A pak je velmi znamy, ze lidi co valijou tvrdy veci, tak vetsina z nich Ganju uz nemuze, pak ji spatne zvlada....
A to co rika Dr,shamot ma rozhodne k pravde blíž...to co umi mlíka je nekdy otazka klidne 15 hodin....
Neregistrovaný: CHM
4.5.2006 18:33:30
CHM Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

Lin

100% souhlas, ale už se to ví docela dávno! :-) Eva se snaží bejt rádoby chytrá a snaží se logicky myslet ale bohužel jí chybí respekt k určitým skupinám lidí... peace
4.5.2006 17:28:09
dr.shamot Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Shamot

eva - laox

;)
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA