Fashion

• Založil:
    Barunka
  • Založeno:
    6.1.2004
  • Moderuje:
Uživatel není registrován - doporučujeme se zaregistrovat, registrace má mnoho výhod a obsahuje další prvky, které nejsou anonymům dovoleny.

Boty, oblečení, co se Vám líbí, co nosíte, fota z přehlídek.

Pravidla vkládání do fóra:
1. když mám zajímavou značku není problém poslat mail na fashion (zavinac) rave.cz nebo primo sefce charlotte (zavinac) rave.cz
2. když na toto forum chodím jen abych propagoval vlastní značku a jinak nediskutuji budu smazán
3. forum neslouží k reklamě
4. doufám že je jasné že se tu nezakazuje nějaké linkování ap, ale nemáme rádi když si někdo dělá jen tak reklamu a nic nepřináší

Neregistrovaný: KArlos
17.8.2017 00:08:54
KArlos Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

haha

tady maj dobrý pičoviny :D www.raveshop.cz
Neregistrovaný: Míša
14.8.2017 11:12:38
Míša Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

to: Renatta

Přes internet to je vždycky trochu loterie, ale zase se to dá do dvou týdnů bez problémů vrátit. Je to ale otrava. :) Na e-shop kouknu, je fajn najít nějaké osvědčené. Jinak jestli máš ráda šaty, tak se mrkni [url=http://gruandgo.cz/]sem[/url] Taky všechno v klidu a padlo mi to perfektně. :)
26.5.2017 18:13:30
Renatta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Kdo jinému jámu jámu, sám do ní sám
26.5.2017 18:10:56
Renatta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
Asi jsem objevila úplně =http://www.diamoci.com]skvělej eshop se značkama jako Armani, CK, Levis apod. Divím se, že jsem na to nenarazila už dřív - asi je to nějaká novinka. Ty ceny jsou fakt dobrý - doporučuju nakouknout...
22.7.2016 16:22:00
Já teda s nákupem oblečení přes internet nemám moc dobrých zkušeností. Stává se mi, že to má špatný střih nebo mi to nějak nesedí a pak to musím vracet. I když najdou se světlé výjimky.. asi je to o tom hledat a najít nějaký zajímavý eshop. Třeba moje poslední dobrá zkušenost je s S-Fashion - www.s-fashion.cz , kde jsem nekupovala sice nic pro sebe, ale pro otce jsem tam koupila košile obrazek .
9.12.2015 19:33:45
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
23.12.2014 08:47:15
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
obrazek
1.12.2013 20:53:47
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
obrazek
21.6.2013 12:05:22
vojte Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
mi casa su casa

styloví pánové z letošního Pitti

obrazek
obrazek
obrazek
Neregistrovaný: Tereza Vosáhlová
6.4.2013 22:58:38
Tereza Vosáhlová Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x

nový web

Koho zajímá móda a kultura, je zde novej web: www.fashionbeasts.cz
5.12.2012 17:50:51
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
30.11.2012 00:07:26
inspiro Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 1x
obrazek
karl lagerfeld a marc jacobs
15.9.2012 16:46:01
G_ina Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x

to: Ondra_T

nevim no, ja tohle delani z vlastnich deti debily nemam nejak rada
13.9.2012 18:03:25
obrazek

obrazek

obrazek
6.7.2012 08:57:50

!!

obrazek
24.6.2012 12:33:44
elizabeta Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
[YT]http://www.youtube.com/user/dsquared2channel?feature=watch[/YT]
5.6.2012 17:13:10
obrazek
4.4.2012 22:57:15
Foorest Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 0x
lidi co mění názor podle situace nemám rád

aby iluze byla dokonalá... :D

obrazek
4.4.2012 16:36:17
Ondra_T Odpovědět Permalink odkaz na tento post Tento příspěvek stojí za přečtení Tento příspěvek nebyl pochválen 2x
obrazek
Provozovatel neručí a nenese zodpovědnost za obsah diskusních příspěvků, diskuse nemoderuje ani nerediguje. Diskusní příspěvky vyjadřují názor jejich autorů. Provozovatel si vyhrazuje právo odstraňovat diskusní příspěvky, a to zejména takové, které odporují dobrým mravům, porušují platné zákony ČR (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky) poškozují dobré jméno provozovatele nebo obsahují neplacenou reklamu. Provozovatel má vždy pravdu, na fórech vládne osvícená diktatura, demokracie se - jak ukazují dějiny neosvědčila.
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně