mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 28. 08.
18.00 – 23.00

Místo konání
beach park Mlékojedy

Kategorie ne Kategorie


🔥 Techno – trance – rave open air party 🔥

DJs:
DJ Ladida
DJ Orbith ( Ales Gehringer / Orbith )
DJ Killer
DJ Lucas

Ukončení sezony 2020 v Mlékojedech proběhne v rytmu rovných beatů a za účasti absolutní české techno špičky. Nový koncept multižánrového electronic open air eventu, na kterém vystoupí největší female & male jména české techno scény Ladida a Orbith, ale i zástupci classic rave a trance DJs Killer a Lucas, proběhne v pátek 28.8. 2020 v Beach Parku v Mlékojedech.
Na akci si tedy přijdou na své příznivci nejen techna, ale i dalších energických stylů. Orbith zahraje klasické elektro techno z vinylů, kterým se nejvíc proslavil na začátku milénia, takže to bude slušný electroclash! Od Ladidy pak můžeme očekávat i novější věci, kterými stále udává trend českého techno soundu. Západ slunce na písečné pláži za hudebního doprovodu těchto legend, to bude určitě nezapomenutelná atmosféra a důsotjné rozloučení s létem.

Vzhledem k současným restrikcím se akce zatím plánuje do 23:00 hod, v případě dalšího rozvolnění se akce může odehrát i přes noc a lineup se ještě rozšíří.

Event pořádá Beach Park Mlékojedy ve spolupráci s Rave Nation /CZ/ jakožto „nultý ročník“ a „českou verzi“ festivalu 90s Rave on the Beach, který proběhne ve větším stylu a se zahraničními legendami v sezóně 2021.

🎟 Vstupenky budou k dispozici na místě za 150,- Kč, vstupenky můžete rezervovat již brzy na GoOut.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *