mapa není k dispozici

Datum / čas
Date(s) - 24. 07. - 25. 07.
15.00

Místo konání
beach bar Zátoka

Kategorie


Oficiální událost magického 7.ročníku dvoudenního open air festivalu na písečné pláži Žermanické přehrady. Můžete se těšit na zahraniční headliners a více než 40 umělců v čele s Gregor Tresher.

Tři hudební scény COAL (Deep House, Tech-House, Techno), Goodvibrations (Drum and Bass, Neurofunk, Dubstep) a Dungeon (Bass, Dubstep, Grime, Breakbeat).

Relax na slunné písečné pláži u vody, kde hudební a doprovodný program začíná od odpoledních hodin, což utváří nezapomenutelnou rodinnou atmosféru velmi specifickou svou lokací v scenérii Beskyd.

😷 Sedmý, zatím ale ne zcela šťastný ročník COAL festivalu.

▪️Na úvod bychom rádi poslali sílu a poděkování všem, co bojují s tímto zákeřným virem v první linii. 🙏🙏

▪️Aktuální situace a s ní spojená opatření již zasáhla každého z nás. Ačkoli prozatím počet špatných zpráv převažuje nad počtem těch dobrých, jsme přesvědčeni, že je velmi důležité držet se pozitivního myšlení a věřit v lepší zítřky!

▪️Uspořádání letošního ročníku COAL festivalu je pro nás samozřejmě důležité a bude-li to jakkoli možné, budeme se snažit, aby se festival i za cenu určitých omezení uskutečnil.

▪️Prioritou číslo jedna je ale zdraví nás všech, a proto jsou pro nás vládní nařízení a doporučení směrodatná a jsme připraveni se jim plně podřídit.

▪️Nadále budeme sledovat vývoj celé situace tak, abychom byli schopni co nejdříve a nejlépe reagovat na případné změny a podávat vám nejčerstvější informace.

▪️Předprodej je u nás stále k dispozici. V případě zrušení festivalu je samozřejmostí vrácení ceny vstupenky v plné výši.

❤️My všichni můžeme vývoj situace ovlivnit tím, že budeme dodržovat doporučení odborníků, protože jen tak se nám společně podaří COVID-19 porazit! #stayhome

#coalfestival #coalfestival2020
www.coalfestival.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *