Prodigy na 'electronic beats' - Tak jak bylo?

Kombinace Prodigy a Veletržního paláce je šílený nápad a jinak, než jak to tam podle ohlasů skutečně vypadalo, to ani dopadnout nemohlo. Prostě horký kandidát na tu vůbec nejhorší akci, kdy bylo organizačně špatně snad vše od tzv. akreditací po toalety, na které se stály fronty snad stejně dlouhé, jako na těch pár sobotních lístků. Pokud mělo jít o šokovou kampaň, kloubouk dolů... Jo a pokud se těšíte na fotky, tak nebudou, naši fotografové totiž nebyli s foťákem vpuštěni dovnitř, protože T-mobile o propagaci na našem serveru evidentně nestojí.

30.10. 2006 07:36:00 | ankety & názory |

Greenshit: Špatná organizace
Tak z akce Electronic Beats mám smíšené pocity. Špatná organizace (problémy s akreditací, přeplněný prostor, WC a šatna v jedné malé místnosti, ale hlavně ty fronty na WC, to jsem ještě nezažil!) a na druhé straně super vystoupení The Prodigy a vlastně i zbytku line upu! A jestli bude nějaké příště, tak prosím, Veletržní palác už ne! P.S. Díky Securitas za férové jednání..

Wilm: Sauna model 2006 Pro od firmy T-Mobile
Organizačně tato akce ztroskotala na jedné věci, na kterou se nabalily lavinovým efektem další. Tím základem bylo vpuštění asi o čtvrtinu více lidí, než je únosná kapacita Veletržního paláce. Pak už s to vezlo - málo Toi Toi záchodků (lituji obsluhu šatny, která s nimi sdílela celou noc v uzavřené místnosti), nedýchatelné horko, neustálé fronty a prodírání se davem. Po vizuální stránce spokojenost, hudebně mě zklamali Slam, potěšila LaDiDa. T-Mobile si touhle akcí bohužel moc dobré "očko" u lidí neudělal.

Sergio: Tak tohle se moc nepovedlo...
Jelikož dle všech indicií to vypadalo že ve Veletržáku bude totálně napráskáno jsem se rozhodl přijít jen na vystoupení Prodigy. Moje obavy se bohužel potvrdily, Veletržní palác byl pro takovouto akci velice špatnou volbou. Poté, co jsem viděl frontu na toalety, jsem si řekl že si nedám víc jak jedno pivo. Horko bylo šílený, kámoš který byl v prvních řadách musel po koncertu doslova vyždímat tričko. V porovnání s "konkurenčními“ Vibrations to T-Mobile s jeho Electronic Beats prohrál na celé čáře.

elm: Porovnání s Vibrations? No comment
Na tuhle akci jsem se těšil hodně dlouho a nakonec pro mně byla velkým zklamáním. Špatně zvolený prostor, neskutečné fronty na záchod, přestřelené ceny na barech. Těžko pochopit, proč celá akce byla tak špatně zvládnuta, když za ní stojí sponzor typu T-Mobil. Jediným kladem tak asi zůstává koncert Prodigy, kvůli kterému všichni přišli a hned po posledním songu taky odešli. Ke konci jejich vystoupení jsem už musel odejít mimo dav, protože díky neskutečnému vedru jsem nebyl daleko od kolapsu. V porovnání s nedávnými Vibrations od Vodafonu... No comment.

Faly: Už vím, proč nechodím na halovky
Člověk je tvor zapomětlivý a já nejsem výjimkou. Od mé poslední návštěvy nějaké větší akce uplynuly téměř 2 roky a já jsem zapomněl, jak to na nich chodí. A electronic beats mi to důkladně připomněly. Nedýchatelno, drahé bary (i když 12ka Plzeň za 35 ještě jde), šílené fronty na nedostatek WC, spousta chemicky úpravných lidí - prostě "paráda". Po hudební stránce jsem byl spokojený. Zvuk byl v možnostech Veletržního paláce hodně dobrý. Snad jen nemuseli pořadatelé tak striktně lpět na délce jednotlivých koncertů. LaDiDa by určitě přežila, kdyby hrála jenom hodinu, místo dvou. Takže jsem zas na nějaký čas z těchto akcí vyléčen. Třebas do doby, kdy k nám zase dorazí Prodigy :).

Blondeemonic: Pořádný vedro, atmosférka super
Pořádný vedro, atmosférka super, lidičky hopsali ostošest a vystoupení Prodigy bylo naprosto dokonalou show. Zazněly snad všecky provařené skladby, tolik k hudbě. Ale nejde si odpustit kritiku na téměř nezajištěné odvětrávání, na můj vkus nedostatečné množství WC a postřehla jsem jen po jednom umyvadle na standardních záchodech a u toitoibudek vůbec žádné. Trochu málo na takové množství lidí. Mnoo a šatna? Katastrofa, sem ráda že sem dostala svůj svršek, nastal totiž již klasický chaos. A třešničkou na dortu byl konec akce v 5 ráno původně plánovaný na 6. hodinu.

mia: Klaustrofobikův sen
Asi budu opakovat, co už zde několikrát zaznělo... Místo děs běs, spousta lidí, tlačenice na Toi Toie (kvůli cca půlhodinovému řešení svého fyziologického problému jsem přišla o N.O.H.u, což mě dost mrzelo), na bary... Na koncertě Prodigy bylo nedýchatelně, že jsem z toho málem omdlela. Prodigy hráli skvěle (i když spíš než na party si přijdete jako na rockovém koncertu), ale bohužel jsem vůbec nic neviděla, a to neměřím metr padesát... Takže až nyní z fotek (konkurenčních serverů, protože rave.cz tam fotit prostě nemohl), zjišťuji, co se tam vlastně dělo. Škoda, škoda, bývala to mohla být super akce...

*Pundis: Prodigy zavařili Veletržní palác
Party s Prodigy se tentokrát nesla v duchu exkluzivity – tedy alespoň co se přístupu na akci týká. Lístky za 330 zmizeli z předprodeje tři týdny předem a na místě byly k dostání pouze poslední dvě stovky. Když jsem dorazil na místo, nabízelo se venku za lístek 1500. Kdo uvnitř nenašel pevné toalety a bil se o mobilní, asi hodně trpěl, protože jejich umístění do prostoru se šatnou se ukázalo jako největší provar celé akce. Kdo naopak nezklamal, byli The Prodigy, kteří rozjeli skvělou atmosféru a doslova vykoupali návštěvníky ve vlastním potu. No good tedy platí především pro odvětrávání.

slamitch: Organizace bolela
Ač u reklamní akce by hlavním cílem měla být spokojenost návštěvníků a tedy spojení specifické značky s asociací příjemna, T-mobile enormní zájem veřejnosti neustál a nabídl propocenou masovou tlačenici. Neodhadnutí kapacity se pak ještě krásně kombinovalo s nápady typu "společný neširoký vstup do šatny a k těm pár ToiToikám".. Výsledek snad odhadnete sami. Prodigy samotní se těžko hodnotí, neboť jsou již prostě status quo. Byli fajn, ovšem zamrzel fakt, že se Keith ozval jen ve Firestarterovi a po zbytek koncertu jen doprovázel Maxima svými typickými gesty. Carl Craig nás nešetřil, Yonderboi nepřesvědčil, N.O.H.A. strhla.

PARTYINFO

electronic beats

28.10.2006 Veletržní Palác, Praha
Live: The Prodigy, Slam, N.O.H.A., Yonderboi
DJs: Carl Craig
Cena: 330 (předprodej) / 450
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně