CHRIS COWIE NEZTRÁCÍ ČAS

Chris Cowie neztrácí čas a pilně pracuje na nové produkci pro F1 label. Jeho nejnovější deska se skladbami "Spank" and "Pusher" vychází 26. října a v prosinci vyjde také v pořadí třetí Chrisova deska na F1 recordings se skladbami "Stealth" a "LA times", takže se máte na co těšit!

1.11. 2004 22:41:16 | nové desky | rave

Avšak hlavní novinkou je to, že Chrisovi konečně běží jeho nová web stránka, kterou najdete na www.chriscowie.net, na které v sekci music najdete také mimojiné 4 skladby z jeho desky "New life EP" + 74 minutový techno set volně ke stažení, který obsahuje spoustu dosud nevydané hudby, kterou jste ještě neměli šanci slyšet!

Stránka samozřejmě obsahuje také jeho bohaté bio a mnoho dalších informací. Chrisův set jste mohli nedáno slyšet v show "club mix" na radiu Deejay a v nejbližší době ho také budete mít šanci slyšet na rádiu Life v pořadu "Refresh yourself."

Chris CowiePro zajímavost mám pro Vás také jména DJs se kterými se jedná o vydání desky na F1 recordings : Eiven Major (Ger) , Afrika Islam (USA), George Apergis (Gr)....

Nejnovější TOP 5:
1. Carl Taylor "Untitled promo"
2. Lucca "Freedom"
3. Chris Cowie "LA times/Stealth
4. George Apergis "Rave on" (CD promo)
5. Leftfield "Planet phat" (unnone remix)

REKLAMAREKLAMA