Mrkni se na line upy pro 28. týden

Počasí letním radovánkám tento víkend moc přát nebude. Lucca zahraje po Pálavou na putovní akci brněnského Exitu, jinak tu máme pár klubovek. Tak vybírej!

12.7. 2019 04:47:14 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

12.7. 2019 - 13.7. 2019

České hrady 2019

Točník, Hrad Točník

pátek
16.30 – 17.00 Curlies
18.00 – 19.00 Sto Zvířat
20.00 – 21.00 The Agony
21.00 – 21.30 vyhlášení nejhezčích karnevalových masek
22.30 – 23.30 Mydy Rabycad

velká zelená stage
17.00 – 18.00 Michal Hrůza
19.00 – 20.00 Arakain a Lucie Bílá
21.30 – 22.30 Anna K.
23.30 – 00.30 Rybičky 48

sobota
10.45 – 11.15 Romuald Klemm
12.00 – 13.00 Jelen
14.00 – 15.00 Kamil Střihavka & The Leaders!
16.00 – 17.00 PSH
18.00 – 19.00 Trautenberk
20.00 – 21.00 Visací Zámek
22.15 – 23.15 Marpo & Troublegang

velká zelená stage
11.15 – 12.00 Elis Mraz
13.00 – 14.00 Aneta Langerová
15.00 – 16.00 Poletíme?
17.00 – 18.00 Michal Ambrož & Hudba Praha
19.00 – 20.00 Dymytry
21.00 – 22.15 Kryštof
23.15 – 00.15 Harlej

12.7. 2019

Deorbital Night

Praha, Cross

22.00 – Furious Freaks
23.00 – Kan-Jacca
00.00 – Bicman + Vitto
01.30 – Trei
03.00 – Mersi

D'n'B
21.00 – Dansi
23.00 – JHNS + Denzik
01.00 – Marvelous Bey
03.00 – Volume Plus

12.7. 2019

Electronic Warriors

Praha, Roxy

23.00 – Manio
01.00 – Fatty M
03.00 – Tibiza

12.7. 2019

Exit on Tour

Pasohlávky, Circus Mušov

22.00 – Marcel De Valerio
23.00 – Steph
00.00 – Thin & Thick
01.00 – Lucca
02.30 – Phil Albedo
03.30 – PM-Jack

12.7. 2019

Technocolor Wedding Afterparty

Brno, Perpetuum

22.00 – Thomazz B
00.00 – Kema
01.30 – Kája Puczek
03.00 – Dazy
04.30 – Pávek

13.7. 2019

Climax

Praha, Roxy

23.00 – David Bowles
01.00 – Chris Sadler
03.00 – Ian Kita

13.7. 2019

Jeb System Night 2

Praha, Cross

after
02.00 – Gloom
03.00 – Adepth
04.00 – Gloom
05.00 – Adepth
06.00 – The Creators

13.7. 2019

Miquel

Brno, Perpetuum

22.00 – Yellow Jacket
00.00 – Namtrack
01.30 – Miquel
03.00 – IgySonic

14.7. 2019

Sundance

Praha, Roxy

23.00 – Leemac
00.30 – Est3r
01.30 – CJ Fox

REKLAMA



REKLAMA