Mrkni se na line upy pro 25. týden

Praha si vyzkouší nový denní festival – Sound Open Air v atraktivním prostředí u Vltavy. Nechybějí klubovky, včetně výročního Dirty tripu. Tak vybírej!

21.6. 2019 04:47:14 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

21.6. 2019

Dirty Trip

Brno, Perpetuum

22.00 – Dazy
23.30 – Toky
01.00 – Proxima B. + Dogma
02.30 – Olga+Jozef
04.00 – No-On
05.00 – Nee'o

21.6. 2019 - 23.6. 2019

Festival Kefasfest 2019

Dolní Kounice,

pátek
19.30 – zahájení festivalu
20.00 – Michal Horák
21.30 – Adonai
23.00 – Envej

sobota
09.00 – Heaven
10.00 – Zakaž hvězdu
11.00 – aKamarádi
12.00 – nabídka workshopů
18.00 – Irnis
19.30 – Good Work
21.00 – Raego
22.30 – Pavel Helan a Dominika Gurbaľová

21.6. 2019

GFOTY

Praha, fuchs2

22.00 – mashapes + litterbin
00.00 – Aid Kid
01.30 – GFOTY (live)
02.30 – DJ Fingerblast
04.00 – Heartsick Mother
05.00 – huge b2b

21.6. 2019

Neurocells #4

Praha, Cross

20.00 – Morphose
21.00 – Scarf
22.00 – The Creators
22.00 – Aliens
00.30 – John Simon
01.30 – JTAS
03.00 – Frannabik
04.30 – Beast:mode
06.00 – Awaker

22.6. 2019

Magic Night

Praha, Chapeau Rouge

21.00 – Plug
22.00 – Justin Case
22.40 – Jayko Satori + Nevvry
23.10 – Aly Bee
23.45 – Chris + Klasim
00.30 – Sensey
01.10 – Lebman
01.50 – TrippleSix Unit aka Malon + Gurdy
02.30 – Trashprince + Prophet

22.6. 2019

Outlook Festival Prague Launchparty

Praha, Cross

22.00 – VOJ + 3SKA
23.00 – Hellwana
00.00 – Dryman + Denoir
02.00 – Blazin'
03.30 – Mad4ce + Zachy + Akira + Hundread

2. stage
21.30 – Stanzim + Nitrous
23.30 – Babe LN
01.00 – Ahz + Annita
03.00 – Kamcza + Theya

22.6. 2019

Sound Open Air 2019

Praha,

12.00 – Jesse
13.30 – Luke Nova
15.00 – Kim Pixa
16.30 – Diatonik
17.30 – Reinier Zonneveld
19.00 – Gegor Tresher
21.00 – Deffo
22.00 – konec

Terrace
16.00 – Nonalis
17.00 – Mayda
18.00 – Michael C
19.00 – IM Cyber
20.30 – Chris Sadler
21.45 – Tokátko
23.00 – Rodrigo Ardilha + Funspeed
00.30 – Wulky
01.30 – Deffo
02.30 – Diatonik
03.30 – JB + Flesh

22.6. 2019

Straight outta Brno

Brno, Perpetuum

22.00 – Thomazz B
00.00 – Marcel De Valerio
02.00 – MisHa
04.00 – Wolf

22.6. 2019

Sunsphere

Praha, Roxy

23.00 – Lumiere
01.00 – Minister
03.00 – Rio

REKLAMA



REKLAMA