Shotgun Festival 2019 oznamuje vystupující

Letošní Shotgun festival, už tradičně reflektující současné klubové dění, je naplánován na 6. - 7. září na dnes již klasickém spotu, v kempu Kristýna u Hrádku nad Nisou.

16.5. 2019 09:27:17 | festivaly | rave

„Akvizicí, z níž máme letos největší radost, je Pařížan s americkým pasem Ron Morelli, šéf respektovaného vydavatelství L.I.E.S,“ říkají pořadatelé. Jako přípravu na to, co od něj zazní v pátečním hlavním čase, si můžete v předstihu vychutnat jeho skvělý videoset pro tokijský klub Dommune.

Dalším hostem je nizozemská DJka a promotérka Van Anh, ta pro nás rovnou připravuje podcast. Její vystoupení si nenechte ujít. Ani letos jsme nevynechali berlínské vydavatelství Samurai Music, z něhož v pátek na druhou stage dorazí dvě čerstvá jména: ruský Torn, jehož bezpochyby čeká velká hudební budoucnost. Dalším samurajem je britský nováček Shiken Hanzo, který představí svůj minimalistický a temný postdrumandbassový zvuk.

Jsme velmi rádi, že se nám na festivalu konečně podaří představit undergroundové duo Blocks & Esche, které už léta hrdě posouvá odkaz pionýrů jako Photek, Boymerang nebo Source Direct. V sobotu na druhé stagi jejich zvuk zazní v podání Wilal Hansena aka Eschera.

První letošní festivalový podcast připravil hudebník Citty, Martin pro nás smíchal exkluzivní DJ set. Na festivalu se objeví po boku svých přátel z labelu Come in, The Variable Mana z Berlína a Segmenta. Jako každý rok jsme do line upu propašovali naše splněné přání a zároveň tip pro vás, Oli_n & Robert z vydavatelství Little Beat Different. Vrací se k nám kamarád Møreti, léty prověřená a pevná součást tuzemské klubové scény, stejně tak Exhausted Modern a Raphael Kosmos z vydavatelství Endless Illusion.

Letošní ročník nabízí také dvě tuzemské premiéry. Jednak vystoupení dvojice N Bug a také showcase brněnské polámané party Soul Ex Machina. Spojili jsme dva respektované selektory Ark3r & Sat a věříme že jejich společný open set bude fungovat. A na konec pětice djs, bez kterých by to nebylo ono: Volnej Průběh Crew (Stanzim, Touchwood, AhZ, Rade a Nitrous).

Video: Van Anh @ De DJ Draait Door (2013)

PARTYINFO

Shotgun Festival 2019

06.09.2019 - 07.09.2019 Areál Kristýna, Hrádek nad Nisou
DJs: Ron Morelli, Van Anh, Torn, Citty (live), Shiken Hanzo, Blocks + Escher, The Variable Man, Møreti, Oli_n + Robert, N Bug, Raphael Kosmos, Exhausted Modern, Soul Ex Machina Showcase, Volnej Průběh Crew, Ark3r + Sat, Segment
Cena: 400 / 500 / 600
REKLAMAREKLAMA