Detroitský Movement Festival se chystá na jubilejní 20. ročník

Movement je opět co by kamenem dohodil, tak se pojďme podívat co si pořadatelé připravili na 20. ročník.

14.5. 2019 09:25:57 | festivaly | Kouzelná

Poslední květnový víkend se uskuteční další ročník mého oblíbeného Movement Festivalu. Místem konání opět centrum Detroitu, na náměstí zvané Hart Plaza.

Na pěti scénách (Stargate stage, Pyramid stage, Underground stage, Movement stage a Redbull stage) se během víkendu vystřídá celkem 90 umělců.

V sobotu se můžeme těšit na detraoitské kluky na Stargate stage. Carl Craig, tu bude hostit detroitské legendy jako jsou Octave One, Kenny Larkin, Stacey Pullen a Seth Troxler (ano, Seth opravdu pochází z Detroitu).

Na hlavní stage (Movement stage) pak zavítá úplně poprvé Amelie Lens. Předskokana jí bude dělat Josh Wink. A celé to uzavřou Orbital, kteří budou hrát v Detroitu po 20 letech!

V neděli bude ve znamení PLAYdifferently na Pyramid stage. Richie Hawtin, spolu s Annou, ukrajinskou hvězdou Nasťou a Chrisem Liebingem převezmou vládu nad pověstným mixákem Model 1. Sekundovat jim budou detroitští Asher Perkins a Rex Sepulveda.

V pondělí nás pak bude čekat několik live vystoupení. Na Red Bull Stage to bude Floorplan. Na Underground pak The Advent a na Pyramid stage Mathew Jonson a Stephan Bodzin.

Video: Movement Detroit 2019 Official Trailer

PARTYINFO

Movement Festival Detroit 2019

25.05.2019 - 27.05.2019 , Detroit
Live: Mathew Jonson, Orbital, Griz, Floorplan, Fjaak, Octave One, Disclosure, Kenny Larkin, Wajatta, The Adventqlive
DJs: Amelie Lens, Chris Lake, Danny Brown, Bone, Nobu, Heiko Laux, Hot Since 82, Anna, Art Department, Audion, Carl Craig, Charlotte de Witte, Chris Liebing, Dabrye + Kadence, Danny Daze, DJ T-1000, DJ Tennis, Dubfire + Nicole Moudaber + Paco Osuna, Fisher, Get Real: Green Velvet + Claude VonStroke, Golf Clap, Gucci Mane, Heidi, Herbert, Herbet, J.Phlip, John Acquaviva, Josh Wink, Kevin Saunderson + The Saunderson Brothers, Loco Dice, LSD, Maya Jane Coles, MK, Nastia, Neil Landstrumm, Mathew Jonson, Oscar Mulero, Patrick Topping, Richie Hawtin, Sam Austins, Seth Troxler, Shigeto, Soul Clap, Stacey Pullen, Stephan Bodzin, STERAC, Tale Of Us, Virgil Abloh, Yaeji
Cena: 85 / 175 $
REKLAMAREKLAMA