Mrkni se na line upy pro 16. týden

Čtyři volné velikonoční dny před námi. a určitě je na co do klubů vyrazit. Velká jména, rozjeté i klidnější akce. Tak vybírej!

18.4. 2019 04:47:14 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

18.4. 2019

Dub Turbulence

Praha, Cross

21.00 – Energy of dub
23.00 – Aba Shanti-I
01.00 – United Forces of Dub
02.30 – MAD4CE + Aztek

18.4. 2019

Green Thursday

Brno, Exit

22.00 – Marcel De Valerio
23.30 – Steph
00.30 – Phil Albedo
01.30 – Tráva
03.00 – Elsy
04.00 – Thin & Thick
05.00 – Black Bau

18.4. 2019

John B

Brno, Perpetuum

22.00 – Mania
00.00 – Dekor
01.30 – John B
03.00 – Aka
04.00 – Kamikaze

18.4. 2019

Refreshment

Praha, Roxy

23.00 – Tibiza
01.30 – Michael C

18.4. 2019

Volume Plus Invites Ozone

Praha, Cross

22.00 – Volume Plus
23.00 – Ozone
00.00 – Volume Plus + Ozone
02.00 – Volume Plus

19.4. 2019

Drumstation

Praha, Cross

??.?? – ?
22.15 – Skolshnikov
23.00 – Magenta + Critical J
00.00 – Matzet
01.00 – Ego Trippin + Ac Mc
02.00 – Scoundrel
03.00 – krowak
04.00 – Rocki
??.?? – ?

19.4. 2019

Kidnap

Praha, Roxy

23.00 – Dan Cooley
01.30 – Kidnap
03.30 – Identic

19.4. 2019

Technocolor

Brno, Perpetuum

22.00 – Warm-up DJ
23.30 – Kája Puczek
01.00 – IgySonic
02.00 – Wolf
03.00 – No-On
04.30 – Dragon Hoang

20.4. 2019

Aircross techno

Praha, Cross

21.00 - Lab95
22.30 - Lucas Hulan
00.00 - Alexis Cabrera
01.30 - W!ld
03.00 - Täino + Jesse
05.00 - Skliba + Zí

20.4. 2019

Definition House

Praha, Roxy

23.00 – Yannick
01.00 – Fatty M
03.00 – Minister

20.4. 2019

Emotion Night III

Praha, Chapeau Rouge

20.30 – ZbR
22.30 – Emotion Squad
00.00 – Redzed
01.00 – Layers + 00gang
02.00 – Dubsquad
03.00 – Forest Animal + Krnee
04.00 – Prepik

20.4. 2019

Straight outta Brno

Brno, Perpetuum

22.00 OtherVision
00.00 W.Dj
01.30 Beksy
03.00 Joseph TekCircus

21.4. 2019

Elwira

Brno, Perpetuum

22.00 – Simbo
23.30 – Jimmy Navarro
01.00 – Elwira
02.30 – ZKratt
03.30 – A:Tarro

21.4. 2019

Sundance

Praha, Roxy

23.00 – David Ferraday
00.30 – CJ Fox
02.30 – T-Masters

REKLAMA



REKLAMA