Nachtdigital po letošním ročníku končí

Letošní ročník festivalu Nachtdigital (kde se mimochodem dočkáme i pódia pod taktovkou kluků z pražského klubu Ankali) bude jeho posledním.

27.3. 2019 15:21:31 | festivaly | Carl W

Německý festival, jehož první ročník se konal v roce 1997, postupně dorostl na jeden z nejlepších evropských festivalů. A nyní po 22 letech končí. „Cítíme touhu po změně. Vyrostli jsme z jednodenní rave akce bez skutečného pódia - prostě jsme palyery na balkon z hlavní budovy ve vesnici - na pořádný třídenní festival s pěti různými scénami a hostujeme více než 60 umělců,“ oznámili pořadatelé.

A pokračují: „Nicméně - a to je také jeden z důvodů, proč chceme změnu a přestat s Nachtdigitalem - velká část naší energie už není věnována tomuto festivalu. Subkultura, z níž jsme začali, se ohromně změnila, což přineslo také mnoho pozitivních věcí do našeho malého městečka Olganitz. Ale máme pocit, že stále zvětšující se požadavky třetích stran ná nás vytváří takový tlak, díky kterému se cítíme nepříjemně. To je doba, kdy víte, že s tím musíte něco udělat.

Na letošním ročníku vystoupí třeba DVS1, Dasha Rush, Helena Hauff, Inigo Kennedy nebo Robag Wruhme. Vstupenky se dají v předprodeji pořídit za 130€.

PARTYINFO

Nachtdigital 2019

02.08.2019 - 04.08.2019 , Olganitz
DJs: Akiram En, Aleksi Perälä, Atom TM & Tobias., Batu, Dasha Rush, Deena Abdelwahed, Credit 00, Dasha Rush, David Cornelissen, Deena Abdelwahed, DVS1, Gerd Janson, Good News, Helena Hauff, Inigo Kennedy, Janosch aka Cmd Q, Job Jobse, LUX., Manamana, Marie Davidson, Miasto, Masa, Maszyna, Olivia, Ossia, Paquita Gordon, Perm, Powder, Polo, Powder, Robag Wruhme, Shed, So, Sonja Moonear, Steffen Bennemann, Vai, Vlada, Vril, Wata Igarashi, Woody, YPY, Adel Akram, Brenz Hold, Grand River, Jing, Michelsøn, Nika Son, Nina, Oceanic, OneTake, Rachel Lyn, Sa Pa, Diane Barbé, em ju es aj si, Eva Porating, Exhausted Modern, fabian, Favor & Protection, fleika , Hoff, Møreti, OGJ/Torr, PSJ, Raphael Kosmos, Sinnan, St. Jakob
Cena: 130
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně