Mrkni se na line upy pro 12. týden

Džejár slaví 20 let na scéně, tak přejeme dalších… 20 let na scéně :D. V Roxy Laurent Garnier a Bicep. V Perpe dvojka Denysa a B.UNQ! Tak vybírej!

22.3. 2019 04:47:14 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

22.3. 2019

100% Tech House

Zlín, Blok 12

21.00 – Ian Kita
23.00 – Dominik Gehringer
01.00 – Orbith
03.00 – Ian Kita

22.3. 2019

Bicep

Praha, Roxy

23.00 – Tomics
00.30 – Luke Nova
01.30 – Bicep
03.30 – Biodan

22.3. 2019

Denysa & B.UNQ!

Brno, Perpetuum

22.00 – Thomazz B
00.00 – Wolf
01.30 – Denysa
03.00 – B.UNQ!
04.30 – Alexx

22.3. 2019

Džejár: 20 let na techno scéně

Pardubice, L-Klub

20.00 – Carl W
20.30 – Džejár
23.30 – Lucca
00.30 – Adrian Hour
02.00 – Gary Beck
03.30 – Toky + Boss
05.00 – Luke Sun

22.3. 2019

Trancesated 10

Brno, Exit

21.30 – Inerte
23.00 – Vyrys
00.30 – Driftmoon
02.00 – Siva + Guntro
03.30 – Joe Cormack

22.3. 2019

Yotto: Hyperfall tour

Brno, Vibe

22.00 – FlyTech
23.30 – JPJ
01.00 – Yotto
03.00 – Bastien
04.30 – Dominik Gehringer

lounge
22.00 – Rivendel
23.30 – Kema
03.00 – GlitchGoose
04.30 – Vamos Mustafas

22.3. 2019

Žižkovská Noc 2019

Praha, Storm

19.00 – Volá Londýn
20.00 – Znouzectnost
21.00 – Mucha
22.00 – Sto Zvířat
23.50 – Erith
00.50 – Ventolin
02.40 – Toxicat

23.3. 2019

Blasted underground drum'n'bass

Praha, Klubovna

20.00 – Skinny Bastard
21.00 – Vorel
22.00 – Molecular Structures
23:00 – Motul
00.00 – Agem
00:30 – Akira
01.30 – Uumm
02.30 – Vex
03.30 – b2b

23.3. 2019

Elektrabel

Brno, Perpetuum

22.00 – Filip Gehringer
00.00 – Carl W + Tomas Ivicic
01.30 – Elektrabel
03.30 – Foxx + Phoebe

23.3. 2019

Laurent Garnier

Praha, Roxy

23.00 – Fatty M
01.00 – Laurent Garnier
04.00 – Lumiere

23.3. 2019

Žižkovská Noc 2019

Praha, Storm

20.30 – Gambrz Reprs
22.00 – PSH
23.30 – N.O.H.A.
01.00 – Bifidus Aktif
02.00 – Tobax
03.00 – Upfockerz
04.00 – Upfockerz

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně