Himalayan Dalai Lama vystoupí v DJ setu v brněnském klubu Vibe

Po úspěšné listopadové akci se David Novotný a Kryštof Matěj alias Himalayan Dalai Lama vrací do Vibe Club Brno. V pátek 1.března zde zahrají v DJ setu jak songy z nového alba Orange Coloured Rose Leaves, tak i své nejoblíbenější. O warmup se postará Štěpán Kopečný alias Lowmoe se svým livesetem.

25.2. 2019 09:42:59 | placená inzerce | rave

Himalayan Dalai Lama

Rok a půl práce, hostující hudebníci Terezie Kovalová (Vivaldianno, Calm Season) nebo Martin Čech (Lesní zvěř), retro analogové syntezátory, melancholie, snové plochy a taneční energie. To je nové album Orange Coloured Rose Leaves. Dva roky po vydání EP Space se tak fanoušci dočkali dlouho očekávaného debutu.

Album bylo nahrané za pomocí techniky pocházející z období kolem roku 1980 - např. syntezátor Juno 60 byl stěžejním nástrojem Vangelise. Práce na nahrávkách probíhala často vzdáleně - první střípky skladeb vznikaly na chalupě v Jeseníkách, pracovalo se mezi Barcelonou a Brnem, znatelný otisk v tvůrčím procesu zanechal i Berlín či New York. Na výsledné selekci a úpravě skladeb navíc nevědomky spolupracovalo i publikum. Himalayan Dalai Lama hráli nevydané skladby živě na koncertech po celý rok 2017 a na základě odezvy skladby modifikovali.

Poslechněte si album pod tímto odkazem: https://fanlink.to/OCRL

Lowmoe

Lowmoe je audiovizuální party ve slow motion, lucidní sen na ostrově downtempa. Živá elektronika propojující zvuky analogových syntezátorů, taneční rytmy a experimentování s ambientními zvuky.

Vstupenky bude možné zakoupit pouze na místě a to za 100,- CZK po celý večer.

Poslechni si: Himalayan Dalai Lama - Bromance

PARTYINFO

Himalayan Dalai Lama

01.03.2019 Vibe, Brno
DJs: Himalayan Dalai Lama, Lowmoe (live)
Cena: 100
REKLAMAREKLAMA