Mrkni se na line upy pro 7. týden

Šťastných 13 akcí v přehledu (pokud nepřibudou další): Kiasmos v Roxy, Ladida v Perpe a pomalu se blíží tradiční oslava JZD. Tak vybírej!

15.2. 2019 04:03:48 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

15.2. 2019

100% Tech House

Zlín, Blok 12

21.00 – Ian Kita
23.00 – Jet Fever
01.00 – Michael C
03.00 – Ian Kita

15.2. 2019

Dirty Trip meets Maximal

Brno, Perpetuum

22.00 – Tonsils Emergency
00.00 – Upgrade
01.00 – Ladida
03.00 – Tomas Ivicic
04.30 – Nee`o

15.2. 2019

Kiasmos

Praha, Roxy

23.00 – 01.30 Ark3r
01.30 – 03.30 Kiasmos
03.30 – 06.00 Fatty M

15.2. 2019

Runway 23

Brno, Favál

21.30 – 23.00 Zbyňa
23.00 – 00.00 Fantek
00.00 – 01.00 Rachotek
01.00 – 02.30 Mat Weasel Busters
02.30 – 04.00 Dr. Loon Ye
04.00 – 05.30 MikkiM
05.30 – 06.30 Rastamira
06.30 – 08.00 All starrs

15.2. 2019

Tantrum Desire & K Motionz

Praha, Storm

21.00 – Contest Winner
22.00 – Jay Jay
23.00 – L1 + Cherw
00.30 – Akira
01.30 – Tantrum Desire
03.00 – K Motionz
04.00 – Volume Plus
05.00 – Upfockerz

15.2. 2019

Techport

Ostrava, Dock

21.00 – Kubil
22.00 – Lednicka
23.00 – Majkymajk
00.00 – Peka
01.00 – Karl&John

15.2. 2019

Warm up tour 20 years of JZD promotion

Vsetín, Vesmír

21.00 – DJihad
22.30 – Styrax
00.00 – Martini
01.30 – Siki
03.00 – Naoki Uda
04.30 – konec

16.2. 2019

B-Complex

Brno, Perpetuum

22.00 – Fish
23.00 – Protago
00.00 – Fish + Protago
01.00 – B-Complex
03.00 – Zaion
04.00 – iGOR

16.2. 2019

Bassmatico

Praha, Cross

21.00 – Jesse
22.00 – Smeti (live)
23.00 – Bratři (live)
00.00 – Tom P + Sla_m
01.00 – Filip Foreigner
02.15 – Pornbugs
04.00 – Risto
05.30 – Shaftling

DrumAndBass stage
21.00 – Runky
22.30 – Voidsec
00.00 – Promenade
01.30 – Kutlo
03.00 – Philip T.B.C.
04.00 – John Simon

16.2. 2019

DnB Clash

Praha, Chapeau Rouge

21.00 – all crew
22.00 – Sn3hura + Noidea + Mindgoove + Wolfik
00.30 – Parallel Activity
02.00 – TOD + Malcuth
03.00 – Danoush + ED:GE
04.00 – Neurolab + VirCZ

16.2. 2019

MOMag party

Praha, Storm

21.00 – Refew
21.45 – light show
23.00 – barber show
23.20 – light show
23.40 – Maniak
00.40 – Black Angelika

D'n'B afterparty
01.00 – Mustaffa & Sheriff + Upfockerz + VoidSec

16.2. 2019

Munchies

Brno, Vibe

22.00 – Javas
23.00 – Marcelo K2
01.00 – Javas
02.00 – Koala
03.30 – PDCH
06.00 – all fresh DJs

16.2. 2019

Planet Blue Night

Brno, Favál

22.00 – Shpack
23.30 – Binarstorm
01.00 – Hujaboy
02.30 – Gappeq
04.00 – Cic Ko
05.30 – Mixxo

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně