Vatican Shadow si připravil mixovanou kompilaci Berghain 09

Dominick Fernow si na devátý díl oblíbené série mixů berlínského Berghainu vybral tracky od Američana Rona Morelliho, Brita Justina Broadricka, Japonce Masamiho Akitu, newyorské producentky Volvox nebo nebo dua Ugandan Methods, které tvoří Regis a Ancient Methods.

11.2. 2019 10:05:10 | nové desky | Carl W

Berlínský label spjatý s klubem Berghain Ostgut Ton si pro devátý díl stejnojmenné mixované série zažádal o hudební příspěvek od zakladatele vydavatelství Hospital Productions. Tím je Dominick Fernow, respektive jeho vyhlášený projekt spjatý s industriálním technem - Vatican Shadow.

Jeho EP Rubbish Of The Floodwaters, které vyšlo na Ostgut Ton v roce 2017, je mnohými označováno jako jeden z nejzásadnějších příspěvků na berlínském vydavatelství za několik posledních let. Pro svůj mix, který vyjde vyjde v průběhu března, si pak Dominick vybral tracky od producentů jako P-Orridge, Ron Morelli, Volvox, JK Flesh nebo Merzbow.

Release párty je v berlínském klubu Berghain naplánovaná na víkend od 15. března a vystoupí zde třeba Silent Servant, Âme, Phase Fatale, Avalon Emerson nebo Honey Dijon. K samotnému mixu pak vyjde také dvouvinylové EP, jehož tracklist najdete níže.

Tracklist:

A1 Genesis Breyer P-Orridge - Ritual Music
A2 Virile Games - Black Iron Prison
A3 Los Angeles Death Cult - El Culto De Los Angeles De La Muerte
B1 Ron Morelli - Colts Neck
B2 Volvox - Becoming
C1 JK Flesh - Decontrol
C2 Alberich - Werkstatt
D1 Ugandan Methods | Prurient - Venom Timetables
D2 Merzbow - Loop 1
D3 Merzbow - Loop 2
D4 Merzbow - Loop 3
D4 Merzbow - Loop 4
D6 Genesis Breyer P-Orridge - One Being, One Orientation, One Power

PARTYINFO

Klubnacht: Berghain 09 Mix Release Party

16.03.2019 - 18.03.2019 Berghain, Berlin
DJs: Fractions (live), Vatican Shadow (live), Barker, Becka Diamond, Phase Fatale, Volvox, Silent Servant, Âme, Avalon Emerson, Massimiliano Pagliara, Honey Dijon, Oceanic, Roi Perez, The Carry Nation, Virginia
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně