Brněnská Apokalypsa letos oslaví 20. narozeniny

Brněnská proslavená technopárty Apokalypsa je tu od roku 1999, což znamená že letos 29. listopadu oslaví dvacetiny. Pořadatelé spustili předprodej vstupenek a slibují, že i brzo zveřejní vystupující.

11.2. 2019 04:50:56 | festivaly | rave

Je to neskutečné, Apokalypsa je tady už 20 let a v magické datum 29. 11. 2019 to společně oslavíme. A kde jinde, než v brněnském Bobycentru, které se pojí se začátky tohoto eventu. Tak, jako si Apokalypsa prošla za 20 let vývojem, samotné místo v brněnských Lužánkách dostalo velkých vylepšení a změn. 20 let jsme tady s vámi jen díky vám, vašemu zájmu a jen díky vám jsme jediný pravidelný indoor festival svého druhu v Československu.

Je to oslava všech, kteří na Apokalypse zažili své mládí, potkali zde své první známosti, lásky a přátele, ale také těch, kteří na tomto eventu poprvé poznali kouzlo a sílu techno hudby v různých podobách a barvách. Program a scénář večera je téměř uzavřen, ovšem než jej celý představíme, dáváme vám prostor a čas zakoupit si vstupenky za zaváděcí cenu a využít tak nezveřejněného programu večera k nákupu lístků za dumpingovou cenu.

Po oznámení první hvězdy večera ceny vstupenek rapidně porostou. Předprodej pro Česko a Slovensko zajištuje výhradně předprodejní síť ticketlive.cz.

Poslechni si: Killa Productions @ Apokalypsa (2011)

Poslechni si: Space DJz @ Apokalypsa (2008)

Poslechni si: Jason Little @ Apokalypsa (2009)

Poslechni si: Gayle San & Sven Wittekind @ Apokalypsa (2011)

PARTYINFO

Apokalypsa: 20 Years

29.11.2019 Bobycentrum, Brno
DJs: dozvíte se :)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně