Mrkni se na line upy pro 6. týden

Claptone, tajemný muž v masce, v Roxy, UVB live v Crossu, Fatal noise oslaví 20 a v Perpe mazáci X.Morph a Sayko roztočí vinyly. Tak vybírej!

8.2. 2019 04:03:48 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

8.2. 2019

20th Anniversary of Fatal Noise sound system

Praha, Underdogs

21.00 – Spord
22.15 – Karas
23.45 – Vanja
01.00 – Another Alias
02.30 – Bazooka Joe
03.45 – Bebe
05.15 – Nano

8.2. 2019

Aircross

Praha, Cross

21.00 – Skliba + Zí
22.00 – Himalayan dalai lama
23.15 – Citty
00.30 – UVB
02.00 – Loktibrada
03.00 – Skliba + Zí

8.2. 2019

Claptone Presents The Masquerade

Praha, Roxy

23.00 – Biodan
00.30 – Format.B
02.00 – Claptone
04.00 – Mathiass O’Zana

8.2. 2019

DNB DNA: Raggajungle.cz showcase

Brno, Favál

21.00 – E2jz
22.30 – Lazoo
00.00 – Raggajungle.cz showcase (Rich + Hundread + MC Zachy + MC Nu.C)
02.00 – Cooldy
03.30 – Hrr.nec

8.2. 2019

Neurofunk Will Never Die

Praha, Storm

21.00 – Voidsec + Tower
22.30 – Snookey + N.Force
00.00 – A-Cray
01.00 – State of Mind
02.30 – Mustaffa + Sheriff
04.00 – Voidsec + Tower
05.00 – Dexide

8.2. 2019

OneWay Music

Brno, Perpetuum

22.00 – MisHa
00.00 – Dominik Gehringer
02.00 – Leia Drex
04.00 – Orbith

8.2. 2019

Peter Makto

Brno, Vibe

22.00 – Saddan
00.00 – Luke Nova
01.30 – Peter Makto
03.00 – Denes Toth
04.30 – all fresh DJs

8.2. 2019

Sejf & friends

Praha, Music Club Jilská 22

22.00 – Ziggy
00.00 – Josef Sedloň
02.00 – Neighbour
03.30 – Demisz

8.2. 2019

Studio 54 Night

Brno, Exit

22.00 – ?
23.30 – Steph
00.30 – Enrico
02.00 – Chris Sadler
03.30 – P-Jay
04.30 – Wulky
05.30 – Andy Smitth
06.30 – ?

9.2. 2019

Rezonance

Praha, Storm

21.00 – Moonwalker
22.30 – Deel
23.30 – Korty
00.30 – Mejsi
01.30 – Sixtas
02.30 – George Crusher
03.30 – Dark Wizard
04.30 – Matches

9.2. 2019

X.Morph b2b Sayko

Brno, Perpetuum

22.00 – El Waca
00.00 – Elwira
01.30 – X.Morph + Sayko
03.30 – Mania
04.30 – Kamikaze

REKLAMA



REKLAMA