Skladatelé Stranger Things přijedou do Prahy

Michael Stein a Kyle Dixon, tedy členové kapely Survive, kteří se proslavili hudbou k populárního netflixovskému seriálu Stranger Things, vystoupí v Praze. Budou hosty festivalu Film Music Prague, který se bude konat od 1. do 4. února 2019.

30.1. 2019 08:25:32 | |

Autory hudby k Stranger Things jsme vám již představovali před třemi lety v článku Znáš elektronický projekt hudebních producentů seriálu Stranger Things? Od té doby jde jejich produce na dračku, viz. soundtrack k seriálu Stranger Things vyjde v retro edicích na kazetách a vinylech, nová hudební kompilace ze seriálu Stranger Things vyjde na dýňovém vinylu nebo soundtrack k druhé sezóně Stranger Things vyjde na vinylech i kazetách.

Skladatelé chystají pro pražský koncert také netradiční stage design, který připomene atmosféru první a druhé sezóny seriálu,“ uvedl pro csfd.cz Nikola Bojčev, umělecký ředitel festivalu Film Music Prague. „Jsme nadšení, že se podařilo dojednat koncert takového formátu. Kyle a Michael vytvořili úchvatnou poctu hudbě 80. let. Vidět je na pódiu za synťáky bude nezapomenutelný zážitek,“ dodal Bojčev k ohlášeným hostům.

Koncert hledejte pod názvem "Kyle Dixon & Michael Stein perform Stranger Things" ve Foru Karlín v Praze v sobotu 2. února.

Video: Stranger Things - Season 1&2 - Original Soundtrack

REKLAMA
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně