Mrkni se na line upy pro 52. týden

Zazvonil zvonec a tomuto roku je… No ještě ne, takže je tu poslední víkend a pak Silvestr. Tohle vše není, akce budeme do přehledu postupně přidávat. Tak vybírej!

28.12. 2018 09:03:48 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

28.12. 2018

Neurology warm up

Brno, Perpetuum

22.00 – Heft
23.30 – VoidSec
01.00 – Zaion
02.00 – Dejfunk
03.00 – Tower
04.00 – E2jz

28.12. 2018

Noha Sound

Praha, Cross

20.00 – Rich + Basstien + Mc Nu.C
23.30 – N.O.H.A. DJs
01.00 – Skáčko
02.00 – Volume plus
03.00 – Drumbassterds.cz Crew
05.00 – Nuclear Factory

29.12. 2018

Golpe

Brno, Perpetuum

22.00 – Carl W
23.30 – Remco
01.00 – Tomas Ivicic
02.30 – Golpe
04.00 – MisHa

29.12. 2018

Nevereš

Praha, Cross

20.00 – Boldrik
22.00 – Hellwana
22.30 – Dorsey
22.45 – Pain
23.15 – Nevereš
01.30 – Wilda Panda
03.30 – Mad4ce

29.12. 2018

Yebe?

Bratislava, SubClub

22.00 – Misdrop
23.00 – M.Y.O.
00.00 – Jage Bangz
01.00 – Cancel
02.00 – Tejsty Bejkon + Bassing
04.00 – Mexe

30.12. 2018

Move Your Body 31

Praha, Cross

21.00 – Sherpa
22.15 – Smela
00.00 – X.morph
01.15 – Zaion
02.45 – Kan–Jacca
04.30 – Peky

Straight beat stage
21.00 – Kolouch
22.30 – Šťáwa
23.30 – Sherpa
00.30 – Jenda
01.30 – Pytý

30.12. 2018

New Year warm up with Bass Overdose

Praha, Chapeau Rouge

21.00 – Beast Jane
22.00 – Soulparts
23.30 – Adepth
01.00 – Beast:season
02.30 – Fourseason
03.30 – WaterOne
05.00 – B2B

31.12. 2018

Imperialistic Silvestr Nye Night

Praha, Cross

20.00 – Liquidní Kru
22.30 – Pixie
23.30 – Rido
01.00 – Akira
02.30 – Volume Plus
03.00 – Drumbassterds.cz Crew
06.00 – Kan-Jacca
07.30 – John Simon
08.30 – Mersi + Avalanche

techno house stage
20.00 – Sta + dMIT.RY
22.30 – Citty (live)
00.00 – Feelin' Acid? showcase
01.30 – Filip Foreigner aka Philip T.B.C.
03.00 – Silhouette
04.30 – Coincidence

house disco tent
20.00 – Ahz + Ultrafino
22.30 – Disco Partysóns
01.30 – Chuť žít

dub & dubstep & uk funky & uk grime stage
20.00 – Dasha Fyah + Alžběta Kolečkářová
22.00 – Dubsteblog
00.30 – Dryman + Denoir
03.30 – Mad4bass
05.00 – Dubsteblog

31.12. 2018

NYE 2018

Brno, Exit

22.00 – Marcel de Valerio
23.30 – Lahvisz
00.30 – RoBoTech
01.30 – Den❣sa
04.00 – Jaqullin
05.00 – Thin & Thick
06.00 – Steph
07.00 – ?

31.12. 2018

Perpetuum Silvestr 2018

Brno, Perpetuum

22.00 – Alexx
00.00 – Foxx + Phoebe
01.30 – Gutt
03.00 – Orbith
04.30 – Carl W

31.12. 2018

Silvestr à la Studio 54

Brno, Mersey

20.00 – Pan Urb
22.00 – Kosmonaut
00.00 – Javas
02.00 – Gumas

31.12. 2018

Silvestr ve Vibu 2018

Brno, Vibe

22.00 – Emasa
00.00 – JPJ
01.30 – Andrea Ljekaj
03.00 – Saddan + Bambi Dee
05.00 – Upgrade + James D

31.12. 2018

Techno : Nye : Subclub

Bratislava, SubClub

21.00 – Detekm
22.30 – Blowjon
24.00 – Loktibrada
01.00 – Endlec
02.30 – Hurtado
04.00 – Benco
05.30 – Leia Drex

REKLAMA



REKLAMA