Mrkni se na line upy pro 51. týden

V Praze se dnes ukáže v all night long setu Rødhåd, brněnský technaře zase potěší Rebekah. A máme i další sváteční klubovky. Tak vybírej!

21.12. 2018 09:03:48 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

21.12. 2018

Elektra

Brno, Fléda

22.00 – Daho
23.30 – Orbith
01.00 – Rebekah
03.00 – Hnát The DJ

bar stage
22.00 – Plast
01.00 – Winkler + Raleigh

21.12. 2018

Left on the Moon

Praha,

19.00 – doors open
20.30 – Silhouette
22.30 – AidKid
23.35 – Reggae Brigady Kryzysowe
00.40 – Scannt
02.00 – Tomas Rubeck

21.12. 2018

Philip T.B.C.

Brno, Perpetuum

22.00 – Mania
23.30 – Birg
01.00 – Philip T.B.C.
03.00 – Dekor
04.30 – Wendy

21.12. 2018

Planet Blue Night

Brno, Favál

21.00 – Ypsylon
22.30 – Basic
00.00 – Ondřej Psyla
01.30 – Styropian
03.00 – Cicko
04.30 – Mixo

21.12. 2018

Ronski Speed

Olomouc, Bocca

21.00 – Martin Gredner
22.30 – Siva & Paul Rockseek
01.30 – Ronski Speed
03.30 – Inerte

21.12. 2018

Rødhåd All Night Long

Praha, Ankali

23.00 – Rødhåd

21.12. 2018

Ventolin & Její Vály

Brno, Vibe

20.00 – Saddan
21.30 – Její Vály (live)
23.00 – Ventolin (live)
00.00 – Electronic Bitches

22.12. 2018

100% Tech House

Zlín, Blok 12

21.00 - Ian Kita
23.00 - Lord K
01.00 - Subgate
03.00 - Ian Kita

22.12. 2018

Born to dřep

Praha, Chapeau Rouge

20.30 – otevírá se klub
20.30 – Formi
22.00 – Emexx + Sendy Rodex
22.30 – Zuris
23.30 – Psykox
00.30 – Pragoholik
01.30 – Artom
02.00 – Prick + Snorty

22.12. 2018

Positive Vibrations

Brno, Perpetuum

22.00 – Tosuxy
23.20 – Marthy
00.40 – Guga
02.00 – Thomas Well
03.20 – W.DJ
04.40 – Dephekter

23.12. 2018

Zombie Syndicate

Praha, Cross

20.00 – Chombo
21.00 – Denyz + Flowtek
22.00 – Dubsquad
23.00 – Corborat
00.00 – Anode
01.00 – Junger
02.00 – Flowtek
03.00 – N.Snitch
04.00 – Spyke

Neurobells Christmas edition
20.00 – Morphose
21.00 – Nelliq
22.00 – Soulparts
23.00 – Embass
00.00 – Tb
01.30 – Spill
03.00 – John Simon
04.00 – Zaky

24.12. 2018

Ježítech

Praha, Cross

21.00 – Disco Partysons
00.00 – Gadjo.cz
02.00 – Skliba + Zí

24.12. 2018

Štědrý den ve Vibu: dnb vs house

Brno, Vibe

21.00 – Manear + Stratos
22.30 – Niurus
23.30 – Kamikaze
00.30 – Esef
01.30 – iGor + Tower
03.30 – Nötkreatur
04.30 – all stars b2b

lounge
21.00 – Saddan + JPJ
00.00 – Lahvisz
01.00 – Dominik + Filip Gehringer
02.00 – Loew + Nela
03.00 – Upgrade + Warphil
04.00 – all stars b2b

25.12. 2018

KLBCK 2.2

Prostějov, Atomový kryt pod Družbou

20.00 – TonyT
21.30 – Madre
23.00 – Smashing Raver
00.30 – E.lec
02.00 – Oskar Morbo
03.30 – Shwara

25.12. 2018

X-massacre 2018

Ústí nad Orlicí, KD Ústí n. O.

20.30 – Mulli
22.30 – Himalayan Dalai Lama
23.30 – Petr Eco
01.00 – Elektrabel
02.30 – Jannis

26.12. 2018

Bass Strike

Valašské Klobouky, KD Sokol Radost

21.00 – Thrilleg
22.30 – Onby
00.00 – Sayko
01.30 – Madface
03.00 – Šeňa

REKLAMA



REKLAMA