World Club Dome expanduje do vesmíru

Tento frankfurtský festival díky našim pravidelným reportům jistě není třeba nějak obšírně představovat. Možná jen pár čísel. První ročník byl jednodenní a v roce 2013 pod názvem World Music Dome přivítal 25 tisíc návštěvníků.

20.12. 2018 09:40:17 | festivaly | Paya

A my byli u toho. Zatím poslední ročník byl třídenní a v roce 2018 se ho zúčastnilo 160 tisíc partypeople. Na 20 stageích zahrálo 200 DJs. A my byli opět u toho. Jeho organizátoři ze společnosti BigCityBeats patří mezi přední inovátory. Uspořádali párty s nulovou gravitací, organizují plavbu zaoceánskou lodí, expandovali do Koreje, uskutečnili zimní edici, event na palubě Airbusu A320, event na palubě rychlíku ICE – a nyní přichází s další novinkou.

Velitel mezinárodní vesmírné stanice Alexander Gerst oznámil, přímo z paluby ISS na oběžné dráze kolem Země, roční partnerství mezi BigCityBeats a Evropskou vesmírnou agenturou (ESA). Díky tomu ročník 2019 získá kromě podtitulu The Biggest Club In The World také téma Space Edition.

Proběhlo už i vyhlášení první fáze line-upu, v jejímž čele stojí Armin van Buren, Boris Brejcha, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Felix Kröcher, Lost Frequencies, Marshmello, Paul Kalkbrenner, Sven Vaeth nebo Timmy Trumpet. Uvidíme, co přijde dál, pořadatelé avizují, že to bude pecka!

Video: A Year "In Space" With The European Space Agency

PARTYINFO

World Club Dome

07.06.2019 - 09.06.2019 , Frankfurt am Main
DJs: Armin van Buuren, David Guetta, Don Diablo, Marshmello, Nervo, Nicky Romero, Robin Schulz, Steve Aoki, Timmy Trumpet, Ummet Ozcan, W&W, Clean Bandit, Lost Frequencies, Zonderling, Angerfist, Korsakoff, Neelix etc.
Cena: 99 - 260 (VIP) €
REKLAMAREKLAMA