Andhim přiváží březnu do Roxy Superfriends show

Dvakrát vyprodali Roxy a tentokrát to chtějí Andhim pojmout velkolepě. Přiváží svou proslulou Superfriends show a na pomoc si pozvali svoje dlouholeté “partners in crime” Super Flu.

10.12. 2018 10:39:15 | informace | rave

Simon a Tobias to v ČR milují a je jisté, že to nebude “jen další” DJské vystoupení. Jestli bude někde v roce 2019 znít “super house”, tak to musí být 8. března v Roxy - Andhim & Super Flu na jednom pódiu.

Andhim jsou českému publiku dobře známí. Autoři housových hitovek jako Boy Boy Boy nebo Hausch mají za sebou již dvě vyprodané pražské vystoupení a jedno hraní na pop upu v květinářství. Berlínsko-kolínská producentská dvojice je známá nejen svými historkami o seznámení na soutěži v pojídání párku, neurčitou sexuální i módní orientací, ale i zábavnými sety, kdy dostávají crowd do blízkosti bodu varu.

Andhim doplní Super Flu. Dlouholetí parťáci Andhim, srandisté a hlavně prvotřídní producenti Feliks a Mathias za sebou nechávají po 13 let na scéně nesmazatelnou stopu. Rádi si hrají, experimentují a svými melodiemi pobaví každého na parketu. Ideální kombo pro Superfriends show v Roxy.

Video: Andhim - Boy Boy Boy

PARTYINFO

Superfriends

08.03.2019 Roxy, Praha
DJs: Andhim, Super Flu, Cubik
2. stage: Pe:Te + Thiew
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně