Barcelonský festival Primavera Sound 2019 ovládnou ženy

Robyn, Richie Hawtin, Nina Kraviz, Charli XCX, Helena Hauff, Avalon Emerson, Jayda G, Veronica Vasicka nebo Róisín Murphy obsadí barcelonský festival Primavera Sound. Ten se pyšní tím, že v jeho line-upy pro příští rok jsou z více než 50% ženy.

6.12. 2018 09:49:06 | festivaly | Carl W

Rovnost mezi muži a ženami, stylový eklektismus, snaha neustále riskovat a propojení muziky s dobou v níž žijeme, jsou ústředními koncepty našeho festivalu Primavera Sound 2019,“ říkají pořadatelé. Následující ročník, který se bude v Barceloně konat od 30. května do 1. června se pak pyšní tím, že v jeho line-upu najdeme převahu žen.

Je to vyvrcholení toho, na čem jsme pracovali během předchozích ročníků. Nyní nás čeká mezi 226 jmény více než 50% žen, a to z mnoha žánrových oblastí - od nejtvrdšího metalu po reggaeton, přes pop, hip hop, jazz, trap a indie rock, až po tu nejzajímavější elektroniku,“ doplňují.

Line up nabídne třeba Richieho Hawtina v jeho živém "Close" setu, ale vystoupí tu také třeba Solange, Tame Impala, Future, NAS, J Balvin, Robyn, Neneh Cherry, Erykah Badu, Janelle Monáe, Róisín Murphy, James Blake, Charlie XCX, Nathy Peluso, Dirty Projectors, Primal Scream nebo Apparat. Vstupné je k dipozici za 180€, tedy cca 4.700,- korun.

Video: Primavera Sound 2019 Barcelona: The New Normal

PARTYINFO

Primavera Sound 2019

30.05.2019 - 01.06.2019 , Barcelona
Live: Pusha T, James Blake, FKA Twigs, Richie Hawtin, Kali Uchis, Mura Masa, Danny Brown, Nina Kraviz, Peggy Gou, Stereolab, Solange, Tame Impala, Courtney Barnett, Future, NAS, J Balvin, Jarvis Cocker, Guided by Voices, Kurt Vile, Robyn, Neneh Cherry, Erykah Badu, Janelle Monáe, FKA twigs, Rosalía, Róisín Murphy, Sigrid, Sophie, Cardi B, Empress of, Carly Rae Jepsen, Stereolab, Suede, Interpol, Liz Phair, James Blake, Charlie XCX, Nathy Peluso, Dirty Projectors, Low, Primal Scream, Snail Mail, Deerhunter, Apparat, Stephen Malmkus, Suede, Soccer Mommy, Julien Baker, Lucy Dacus, Agoria, Joy Orbison etc.
Cena: 180 €
REKLAMAREKLAMA