Horizons vydal Czech EP

Majitel progressive labelu Landscapes Music Horizons byl po jeho dvou hraních tady Brnem natolik učarovaný, že po něm pojmenoval nový singl z Czech EP, které je právě venku.

3.12. 2018 10:30:00 | nové desky | Vyrys

Jak je známo, Horizons pojmenovává skladby po různých zajímavých místech po celém světě a po minulé exotické a prosluněné Hawaii tentokrát přichází v zimním čase s EP věnované České republice, Brnu obzvláště. Poprvé tu hrál na Trancesated akci v lednu loňského roku, kdy si během setu dokázal naprosto všechny podmanit v klubu Perpetuum, letos si to zopakoval na jaře v klubu Exit. Naopak on si zase naprosto zamiloval Brno.

První skladbou je sice temná Ghosts of Prague, která vyjadřuje „stíny a světla v opuštěných hradech a prázdných ulicích kolem Vltavy“, ale pak už přichází na řadu pocta Brnu ve dvou různých verzích. Brno (Svítání Mix) je moc příjemná breaková lahůdka notně inspirovaná procházkou městem a dubnovým svítáním při návratu z klubu Exit na ubytování a Original Mix je pak už klasicky rovná progressive trancová jízda městem.

Czech EP si můžete zakoupit Beatportu.

Poslechni si:

Tracklist:

01. Ghosts of Prague (Original Mix)
02. Brno (Svítání Mix)
03. Brno (Original Mix)

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně