Do brněnského Vibu míří přední jména české elektroniky

Do Vánoc zbývají poslední čtyři pátky, které se brněnský Vibe rozhodl věnovat tuzemské elektronice. Postupně se zde vystřídají Himalayan Dalai Lama (DJ set),Tom Holič, Bratři, François Svalis, Aid Kid (DJ set), Floex (DJ set), Ventolin a Její Vály.

30.11. 2018 09:39:12 | placená inzerce | rave

Himalayan Dalai Lama (DJ set) + Tom Holič (live) I 30.11.2018

Po úspěšném releasu desky se Himalayan Dalai Lama v Brně objeví ještě jednou. V DJ setu představí jak nové songy z alba Orange Coloured Rose Leaves, tak i své nejoblíbenější vály. O warmup se postará srdcař brněnské scény Tom Holič se svým live setem. Celý večer pak odstartují a následně i zakončí rezidentní DJs JPJ a Saddan.

Bratři (live) + François Svalis (live) I 7.12.2018

Bratři jsou ve skutečnosti dvojčata a žánrově se pohybují mezi kombinací elektroniky a techna - vše hrané live (bicí + synths + elektronika). Objevili se např. na festivalech Colours of Ostrava, Beseda u Bigbítu nebo Povaleč a dělali support Ronemu na Flédě a Janu Blomqvistovi na hradu Špilberk.

François Svalis olomoucký producent, který vzbudil zájem přesahující české hranice díky své melancholické elektronice publikované na Soundcloudu. Spolu s generací podobně smýšlejících umělců v Evropě se snaží posunout hranice elektronické hudby směrem k live performance stojící spíše na rychlosti a obratnosti vlastní flow než na předpřipravených smyčkách z počítače. Jeho hudba surfuje na melodiích s opakujícím se tónem, od chaosu k harmonii, aby znovu vytvořila magickou přítomnost a přechod do věčné tantrické unie.

Aid Kid (DJ set) + Floex (DJ set) I 14.12.2018

Ondra Mikula aka Aid Kid staví své živé sety na improvizaci vlastních tracků, na kombinaci emotivních beatů a gradujících struktur. Začalo se o něm mluvit už po prvních dvou singlech. V dubnu 2015 pak vydal skvěle přijatý eponymní debut, oceněný Vinylou. A pak už se to rozjelo doopravdy. Aid Kid hraje živě, vystupuje jako DJ, věnuje se scénické hudbě, skládá spoty, znělky, hudbu pro videomapping a interaktivní instalace.

Pokud znáte Floexe jako atmosferika a melancholika z jeho desek či živých vystoupení, v případě Dj setu čekejte zcela něco jiného. Tomáš servíruje pestrobarevný styl plný energie, extatických okamžiků, který nestrácí hloubku ani v rovině taneční hudby. Floexovi sety oscilují mezi elektronikou, technem, či deep housem. V nestřežených momentech vás však překvapí novými souvislostmi, polní Africké nahrávky, nebo hip hopová balada od Franka Oceana.

Ventolin (live) + Její Vály (live) I 21.12.2018 

Ventolin je především živý upbeatový elektronický projekt (Live PA), kombinující prvky elektra, raného acid house, punku a techna. Ventolin používá různé krabičky, efekty a živě s nimi vytváří svou hudbu. Tato performance klade důraz na energii a úspěšně překonává odtažitost, kterou každá elektronická liveshow bojuje. O support se postará se svým live setem Romano Porni aka Její Vály a Electronic Bitches.

Vibe Club se nachází v samotném centru Brna na adrese Starobrněnská 690/20 a je možné si zarezervovat svůj stůl na telefonním čísle +420 725 355 237.

Veškeré události najdete na facebookových stránkách klubu.

PARTYINFO

Himalayan Dalai Lama DJs & Tom Holič

30.11.2018 Vibe, Brno
DJs: Himalayan Dalai Lama DJs, Tom Holič (live), JPJ, Saddan
Cena: 100
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně