Mrkni se na line upy pro 47. týden

Apokalyptický víkend je před námi - a nejenom v Bobycentru, ale jistě i na afterpárty v Perpetu, to bude stát za to. Drumíkáře potěší jistě Spectrasoul a kdo zůstane v Praze, může zajít třeba do Roxy, kde zahraje Mark Knight. Tak vybírej!

30.11. 2018 08:59:45 | line upy |

Pokud i ty děláš party a máš jasno, jaký bude line up, pošli nám jej, vždy na pátek jej zveřejníme.

30.11. 2018

Apokalypsa

Brno, Bobycentrum

19.00 – Tonsils Emergency
21.00 – Orbith
22.30 – Gregor Tresher
00.00 – Carl Craig
01.30 – Umek
03.00 – Octave One Live
04.30 – Ben Sims
06.00 – Pavel Krejdl

hardtechno
20.00 – Twin
21.30 – Svetec
23.00 – Lukas
01.00 – Daniela Haverbeck
03.00 – Double Dare
05.00 – Monster Mush + Mc Matos

clubbing
21.00 – Tibiza
22.30 – Madelaine
00.00 – Schwa
01.30 – Henry Saiz & band
02.30 – Henry Saiz
03.30 – Fatty M
05.00 – Subgate

30.11. 2018

Broken Orchestra

Brno, Perpetuum

22.00 - Matsem
23.00 - Protago + Fish
00.30 - Spectrasoul
02.00 - Kamcza + Eska
03.30 - Calli + 2Nine

30.11. 2018

Himalayan Dalai Lama DJs & Tom Holič

Brno, Vibe

22.00 – JPJ
23.30 – Tom Holič (live)
01.00 – Himalayan Dalai Lama DJs
03.00 – Saddan

30.11. 2018

Mark Knight

Praha, Roxy

23.00 – Airto
01.30 – Mark Knight
04.30 – Melvin Coxx

1.12. 2018

Apokalypsa Afterparty

Brno, Perpetuum

Main stage:
06.00 - Joseph TekCircus
07.30 - Nee`o
09.00 - Ravic
10.30 - Nois
12.00 - Alexx

2nd stage:
06.00 - Foxx b2b Phoebe
08.00 - MisHa
09.30 - Wolfkec
11.00 - Warphil
12.00 - Navr

1.12. 2018

Funk'd up

Praha, Cross

disco house stage
21.00 – Ben Osborne + Heavenly Jukebox
22.30 – Telly Savalas
00.00 – Heavenly Jukebox + Ben Osborne
03.00 – Smeghouse + Skeledan

1.12. 2018

Prague Alternative

Praha, Chapeau Rouge

22.00 – Jareza
00.00 – Makarov
01.30 – LaDiDa
03.00 – Flyplender

1.12. 2018

Straight outta Brno

Brno, Perpetuum

22.00 - Nirthy + Namtrack
00.00 - Dazy
02.00 - Cruz
04.00 - Pete Ripe

REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně