Italská rising star Raffa FL míří poprvé do Brna

V pátek 23. listopadu do Brna po delší době zamíří světový tech-house DJ a velký oblíbenec českého publika, který vystoupil např. v pražském kostele Sacre Couer na akci Cube nebo v litomyšlském zámku na festivalu Houseland.

21.11. 2018 12:57:00 | placená inzerce | rave

Po několika brněnských techno a dnb eventech přiváží Vibe Club do města trošku čerstvého vzduchu v podobě premiérového vystoupení tech housové hvězdy Raffy FL. Tento italský hřebec před 2 lety dobil svět svým remixem populárního tracku "How We Do". Od tohoto momentu jeho kariéra vzlétla jako raketa. Raffa vydává jednu větší pecku za druhou a jeho tracky dostávají support od takových jmen jako jsou Oliver Heldens, Marco Carola, Maya Jane Coles, Eats Everything, a spousta dalších.

S hudbou v krvi a rytmem v duši se rodák z Verony Raffa FL alias Raffaele Calza ve 14-ti letech poprvé dostává k DJingu a už od první chvíle ví, že ho jen tak neopustí. Po několika letech se rozhodne věnovat i vlastní produkci a přichází nadějné releasy na známých labelech jako jsou OFF Recordings, Roush, Avotre nebo Lost Records, které mu pomohly se postupně dostat mezi světovou tech housovou špičku.

Byl to ale rok 2016, který byl pro Raffu zlomový. Singl, kterému nikdo nepředpovídal velkou budoucnost a který vyšel na menším labelu Criminal Hype, se během pár týdnů dostal na vrcholy všech žebříčků, byl hraný všemi známými DJs po celém světě a v tomto roce byl také označen letním hitem #1. To je track "How We Do" s dnes už legendárním vokálem od Mr.V. Track, který Raffovi otevřel dveře do světa a díky kterému si zahrál v nejznámějších klubech a na největších festival v čele s mainstage festivalu Creamfields, kterou sdílel s jmény jako jsou Deadmau5, Eric Prydz, Alan Fitzpatrick nebo George Fitzgerald. Ani od tohoto momentu ale Raffa nepolevil. Důkazem mohou být další skvělé tracky, např. Want It, Reeby nebo remix tracku DDT. Pokud si tedy fanouškem housu, techna, drum&bassu nebo posloucháš elektroniku v jakékoliv podobě, tak se na tomto večírku rozhodně nudit nebudeš.

Vstupenky na tento večer je možné zakoupit na GoOut.cz za pouhých 200 Kč (+ poplatky sítě) nebo na místě za 300 Kč. Počet lístků bude pro větší pohodlí na parketu omezen. Celou akci odstartuje dvojice Deepers (Lahvisz & JPJ), která se spolu za mix postaví po dvouleté pauze a dají si před Raffou tří-hodinový warmup set. Po dvouhodinové náloži od Raffy se mixu ujme rezident pražského Atelieru Deffo a večer pak zakončí v dalším společném setu rezidenti klubu Saddan & Loew. Zároveň pojede celou noc i oblíbená lounge stage, na které se postupně vystřídají Orbithův mladší syn Dominik Gehringer, nadějná brněnská DJane Nela a trojice Viktor Ram, Skica & Darko.

Poslechni si: Raffa FL Feat Mr.V - How We Do (Raffa FL Re Edit)

PARTYINFO

Raffa FL

23.11.2018 Vibe, Brno
DJs: Raffa FL, Deffo, Deepers, Saddan, Loew Dominik Gehringer, Viktor Ram, Nela, Skica, Darko
Cena: 200 / 300
REKLAMAREKLAMA