Untold festival zahajuje předprodeje

Pokud jste ještě neslyšeli o Untold festivalu, tak zbystřete. Východní část Evropy totiž ovládá festival, který se svou produkcí a silným line-upem šlape na paty západoevropským festivalům.

16.11. 2018 12:17:27 | festivaly | Langy

Řeč je o rumunském festivalu Untold, který se uskuteční příští rok, a to v období od 1.8 do 4.8. 2019. Během čtyř dnů a čtyř nocí vystoupí na několika stageích přední světoví DJs. Akce se uskuteční už popáté a koná se v rumunském městě Kluž, které je čtvrté největší město v zemi. Jedná se o významné kulturní centrum celého Sedmihradska. Není tedy náhoda, že se tento obří festival koná právě zde. Tamní fotbalový stadion, který je domovem Universitatea Cluj, se promění v obří Mainstage, která se bezesporu vyrovná západním eventům.

Registrace pro předprodej vstupenek již probíhají, a to přímo na stránkách untold.com. První vlna základních čtyřdenních vstupenek registrovaných uživatelů se již vyprodala za jediný den. Po zaregistrování obdržíte email se zprávou, kdy proběhne další kolo prodeje vstupenek za lepší ceny. V nabídce jsou i čtyřdenní VIP vstupy, které obsahují přístup do VIP zóny na hlavní scéně (VIP zóna bude umístěna na vyvýšené plošině s lepší viditelností), dále obsahuje speciální VIP vstup na akci, přístup k místům nabíjení vašich mobilních telefonů, premium bary s rozšířenými službami a minimální čekací dobou.

Cena čtyřdenních vstupenek se v první vlně pohybovala od 99€ do 104€. VIP za 269€ plus daň. Takže pokud chcete zažít luxusní festival na západní úrovni, neváhejte a registrujte se. O line- upu budeme ještě včas informovat. Zatím mrkni na aftermovie z loňského ročníku nebo na sedmihodinový set Armina van Buurena. Enjoy!

Video: Untold Festival - Aftermovie 2018

Video: Armin van Buuren @ Untold Festival 2018

PARTYINFO

Untold Festival

01.08.2019 - 04.08.2019 , Cluj-Napoca
DJs: dozvíte se :)
REKLAMA
DOPORUČUJEME
RAVE.cz - hudební server nejen o taneční scéně